comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини IT інтернет Соціальна мережа Twitter тестує функцію запланованих повідомлень
commentss НОВИНИ Всі новини

Соціальна мережа Twitter тестує функцію запланованих повідомлень

Користувачі соціальної мережі Twitter отримають можливість заздалегідь програмировать публікацію своїх повідомлень

21 листопада 2019, 13:15
Соціальна мережа Twitter тестує функцію запланованих повідомлень

Соціальна мережа Twitter експериментує зі здатністю планувати твіти. На даний момент це доступно як популярна функція в автономному додатку TweetDeck. Тепер платформа мікроблогів прагне розширити свою базу користувачів Twitter. Нова функція може бути корисна, наприклад, для підготовки твітів до скоординованого запуску продукту або анонсу новин.

Якщо користувач бере участь в експерименті, то зможе запланувати твіт прямо з вікна створення, повідомив портал The Verge.

Тим не менш, не ясно, скільки людей є частиною теста Twitter. Дескриптор TweetDeck публікує новини, питаючи користувачів, чи є вони частиною експерименту. Враховуючи, що Twitter заявив, що поки тільки "експериментує" з цією функцією, немає способу дізнатися, коли вона буде доступна всім користувачам і чи буде доступна взагалі. Можливо, що Twitter дійсно розгорне його більш широко і соціальна мережа також коли-небудь внесе планування твітів в свої мобільні додатки.

Минулого тижня Twitter заявив, що його заборона на політичну рекламу буде включати посилання на політичних кандидатів чи законодавство. Соціальна мережа також не буде дозволяти рекламу, яка пропагує певний результат по соціальним опитуваннями. Twitter, який вперше оголосив про заборону політичної реклами в минулому місяці, раніше не надавав подробиць про нову політику компанії. Тепер же він заявив, що буде визначати політичний зміст як щось, що посилається на "кандидата, політичну партію, обраного або призначеного державного чиновника, вибори, референдум, виборчі бюлетені, законодавство, постанови, директиви або судові рішення".

Як повідомляло видання "Коментарі", колишніх співробітників Twitter звинуватили в шпигунстві на Саудівську Аравію.


Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!