Coinspot 29.02.2020

BTC/USD

8688.02

ETH/USD

225.84

LTC/USD

59.49

НБУ 29.02.2020

USD/UAH

24.70

EUR/UAH

27.11

RUB/UAH

0.37

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT інтернет Японці створять 6G-мережу протягом десятиліття
НОВИНИ Всі новини

Японці створять 6G-мережу протягом десятиліття

Японія планує розробити комплексну стратегію для впровадження технології «після 5G»

21 січня 2020, 16:53
Автор:

• Зинченко Павел

Японці створять 6G-мережу протягом десятиліття

Згідно з недавнім звітом Nikkei, Японія почала планувати комплексну стратегію для впровадження технології "після 5G" (6G) до 2030 року. Вона забезпечить швидкість передачі даних, яка в десять разів вище, ніж 5G. У доповіді стверджується, що Китай, Південна Корея і Фінляндія також почали дослідження, розробки та інвестиції у цьому сегменті, але Японія, яка на диво повільно впровадила технологію 5G, сподівається надолужити згаяне в 6G.

Міністерство внутрішніх справ і зв'язку Японії створить у січні урядово-громадянське дослідне товариство під головуванням Токійського університету та під безпосереднім керівництвом міністра загальних справ Такао Санае. Представники NTT і Toshiba також будуть запрошені обговорити впровадження 6G.

Японія стверджує, що за допомогою технології високошвидкісного зв'язку "після 5G" (6G) можна уявити майбутнє суспільство, в якому окремі стереоскопічні зображення з'являються з конференц-залів або класних кімнат, а роботи піклуються про людей. Країна інвестує 2,03 мільярда доларів на дослідження і розробки 6G-інтернету. Очікується, що він забезпечить швидкість у десять разів швидше, ніж технологія 5G. Невикористані високочастотні хвилі будуть задіяні в мережі 6G.

Інші країни також почали діяти. У листопаді 2019 року уряд Китаю оголосив про створення двох науково-дослідних установ по дослідженню 6G. Фінські університети та державні установи також запустили проекти 6G R & D. У Південній Кореї Samsung Electronics і LG Electronics створили дослідницькі центри в 2019 році.

Як повідомляло видання "Коментарі", Китай починає роботу над створенням 6G-покриття.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...