Компанія Xiaomi презентувала "розумний" освіжувач повітря

Освіжувач повітря Xiaomi може працювати чотири місяці без підзарядки і настільки тихий, що його можна використовувати вночі

Компанія Xiaomi представила автоматичний диспенсер освіжувача повітря Mijia. Новий пристрій компанії мінімалістичний, легкий і компактний. Також він може працювати чотири місяці без підзарядки.

З корпусом з міцного АВС-пластика, мінімалістичними лініями і компактними розмірами, Xiaomi представила свій новий Mijia Mi Automatic Flavoring. Невеликий автоматичний освіжувач повітря, з акумулятором 2.200 мАч, перезаряджається через порт micro USB, який захований за невеликою кришкою на його поверхні.

Біля його основи є невеликий знімний резервуар. В ньому знаходиться аромат, який буде розпорошуватися в повітрі кожні 15 хвилин. Для цього використовується нова технологія мікропористого розпилення, завдяки якій аромат виділяється через сотні крихітних частинок, які швидко всмоктуються в повітря.

Шум механізму розпилювання становить всього 30 дБ, тому він не вплине на користувачів, якщо вони будуть використовувати його в кімнаті відпочинку або навіть у спальні, коли він працюватиме всю ніч.

На даний момент новий Xiaomi Mijia Mi Automatic Flavoring тільки поступив в продаж в Китаї. Його ціна 79 юанів, близько 10 євро за курсом (11 $).

Як повідомляло видання "Коментарі", компанія Xiaomi анонсувала "розумну" дзеркальну шафку.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися