logo_ukra

Coinspot 11.08.2020

BTC/USD

11692.93

ETH/USD

387.31

LTC/USD

57.00

НБУ 11.08.2020

USD/UAH

27.80

EUR/UAH

32.70

RUB/UAH

0.38

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини IT роботи В армії США з'являться роботизовані солдати
commentss НОВИНИ Всі новини

В армії США з'являться роботизовані солдати

Військові експерти вважають, що роботизовані солдати з'являться в армії США найближчі 30 років

5 грудня 2019, 11:09 comments1380
В армії США з'являться роботизовані солдати

Військовий експерт Петер Емануель Міністерства оборони США передбачає, що до 2050 року може з'явитися цілий ряд технологій, які дозволять перетворити звичайного солдата в суперсолдата з кібернетичним посиленням. Нещодавнє дослідження Міністерства оборони передбачило, що покращений зір, покращений слух, контроль над м'язами і телепатія, стануть можливими протягом 30 років, враховуючи поточні темпи технологічного розвитку.

У звіті "Солдат-кіборг 2050: злиття людини і машини та наслідки для майбутнього Міністерства оборони" представлений прогноз про те, що міністерство оборони планує для солдатів в найближчі 30 років. В блозі Божевільного вченого армії США висвітлюється резюме. У звіті виділені чотири конкретні технології.

Перша з них - "Поліпшення зору, візуалізації, зору та ситуаційної обізнаності". В даний момент солдати США використовують громіздкі окуляри нічного бачення, щоб бачити в темряві. Однією з можливостей виправити цю ситуацію є розробка контактних лінз з такими ж можливостями. Ймовірно, вони навіть будуть з цифровим зумом, який використовує доповнену реальність для проектування критичних даних (ворожі і дружні позиції, маршрути і т. д.) в полі зору користувача.

Друга - "Відновлення та програмований м'язовий контроль з допомогою оптогенетического тіла". Відновлювальний костюм може омолодити втомлені м'язи, швидше освіжаючи фізично втомлених солдатів.

Третя - "Поліпшення слуху для спілкування і захисту". Слух має вирішальне значення на полі битви, і в даний час солдати носять шумозахисні навушники для захисту від шуму. Тим не менш, захист вух відносно громіздкий, і необхідна розробка дуже компактної гарнітури набагато меншого розміру.

Четверта - "Пряме нейронне посилення людського мозку для двосторонньої передачі даних". Телепатія між людьми-солдатами була б революційною розробкою, дозволяючи солдатам миттєво обмінюватися інформацією на полі бою без використання комунікаційних пристроїв.

Технологічна здійсненність може бути не єдиною проблемою, яка визначає, коли і як солдати отримують таке спорядження. Супер зір, супер м'язи, супер слух і телепатія можуть мати глибокі наслідки для суспільства в цілому, і для військових зокрема. Чи готове до них людство - залишається під питанням.

Як повідомляло видання "Коментарі", ВМС США розробили лазер для зарядки дронів в повітрі.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!