logo_ukra

Coinspot 29.09.2020

BTC/USD

10714.26

ETH/USD

353.88

LTC/USD

45.53

НБУ 29.09.2020

USD/UAH

28.41

EUR/UAH

33.12

RUB/UAH

0.38

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини IT роботи Авторські права штучного інтелекту захистили через суд
commentss НОВИНИ Всі новини

Авторські права штучного інтелекту захистили через суд

Китайський суд визнав статтю, написану роботом, його інтелектуальною власністю

13 січня 2020, 13:29 comments901
Авторські права штучного інтелекту захистили через суд

Суд міста Шэньчжэн, Китай, постановив, що звіт, написаний роботом Dreamwriter для холдингу Tencent, користується авторським правом. Тому веб-сайт "Будинок онлайн-кредитів", який опублікував всю статтю в Інтернеті, порушив закон. У деяких повідомленнях засобів масової інформації ця подія була оголошена "першою справою, що стосуються авторських прав AI". Але це не зовсім правильно. Повідомляється, що дана стаття була написана групою авторів, а штучний інтелект використовувався швидше як інструмент.

Навіть у такому випадку, це знаменна подія у судовій історії Китаю. Зрештою, рішення визнає важливу роль, яку ШІ може зіграти в створенні літературного контенту. Це, можливо, спонукатиме більше розробників прискорити дослідження і розробки для створення ШІ, здатного писати звіти, і навіть заохочуватиме більшу кількість ЗМІ використовувати ШІ для написання статей.

Технологія ШІ широко використовується в засобах массової інформації. 9 березня минулого року інформаційне агентство Xinhua застосувало свій перший ШІ-мовник, який міг імітувати рух людських губ на екрані, при цьому точно читаючи новини. До цього Xinhua встановило керований ІІ "медіа-мозок", який міг сортувати новинні повідомлення, відправляти їх по різних каналах, відслідковувати весь процес і збирати відгуки. При цьому використовувалися такі технології, як Big Data, хмарні обчислення, штучний інтелект та інтернет речей. Коротше кажучи, репортер або редактор не можуть зробити нічого, чого не може ШІ.

У той час як більшість засобів масової інформації дотримуються цієї тенденції, інші використовують лазівки в законі, оскільки в даний час не існує законодавчого положення, що спеціально захищає авторське право AI. Ось чому рішення суду дуже важливе. Воно буде стримувати певні засоби масової інформації, які сподіваються копіювати контент, створений штучним інтелектом.

Як повідомляло видання "Коментарі", штучний інтелект зробив кліп для лідера Rammstein.


Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!