Головна Новини HI-tech космос ВПС США почнуть отримувати сонячну енергію з космосу
commentss НОВИНИ Всі новини

ВПС США почнуть отримувати сонячну енергію з космосу

Космічна система передачі сонячної енергії буде сприяти повітряним, космічним і кіберпросторовим силам США

31 жовтня 2019, 14:09 comments4071
Поділіться публікацією:
ВПС США почнуть отримувати сонячну енергію з космосу

Дослідницька лабораторія військово-повітряних сил США, або AFRL, розробляє космічну систему передачі сонячної енергії. Для цього вона використовує високоефективні сонячні елементи для збору сонячної енергії, перетворення її на радіочастоту та передачі її на Землю.

"Енергетика є стратегічним фактором та потенційною уразливістю для нашої країни і нашого Міністерства оборони. Щоб забезпечити успіх місії DoD, ми повинні мати необхідну енергію в потрібному місці і в потрібний час", — заявив полковник ВПС США Ерік Фельт, директор Управління космічних апаратів AFRL.

Надання безперебійної, гарантованої і гнучкої міці експедиційним силам, перебуваючим в незабудованих районах, таких як передові оперативні бази, дасть перевагу США і силам їх союзників.

Дослідники AFRL зосередилися на розробці і демонстрації деяких ключових технологій, необхідних для інтеграції в концептуальну космічну систему передачі потужності. Компанія Northrop Grumman стала партнером AFRL в цій справі і отримала контракт на суму понад 100 мільйонів доларів США для розробки і постачання найважливіших елементів обладнання для підтримки космічних експериментів в цій передовій технології.

Дослідницька лабораторія ВПС є основним науково-дослідним центром ВПС США. AFRL відіграє ключову роль у керівництві відкриттям, розробкою та інтеграцією доступних технологій ведення бойових дій для американських повітряних, космічних і кіберпросторових сил. Маючи в своєму штаті понад 11 000 співробітників у дев'яти технологічних областях і 40 інших операціях по всьому світу, AFRL надає різноманітний портфель наукових і технологічних досягнень — від фундаментальних до передових досліджень і технологічних розробок.

Як повідомляло видання "Коментарі", космічний безпілотник ВПС США провів на орбіті рекордні 780 днів.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!