Рубрики
МЕНЮ
Павел Зинченко
Спам-діяльність, що походила зі Сполучених Штатів, Росії та України, в сукупності сприяла більш ніж 60% всієї спам-активності в період з 2007 по 2017 рік, згідно нової інформації про кібербезпеку, розроблену дослідниками з DataI CSIRO61.
FinalBlacklist [PDF], анонсований в середу на Data61 Live, був створений з використанням в цілому 51,6 млн. звітів про шкідливу онлайн-активність та 662 000 унікальних IP-адрес по всьому світу.
Дослідники з Data61 використовували методи машинного навчання, щоб класифікувати шкідливі дії, розглянуті в рамках звіту, на шість класів: шкідливі програми, фішинг, шахрайські служби, потенційно небажані програми, експлойти і спам.
Далі Каафар, провідний дослідник CSIRO Data61 з інформаційної безпеки та конфіденційності та науковий директор Центру кібербезпеки Університету Optus Macquarie, заявив, що звіт є першим і найбільшим загальнодоступним набором даних такого роду.
"Ми зрозуміли, що немає абсолютно ніяких відкритих і загальнодоступних даних, які допомогли б нам угледіти тенденції та закономірності, пов'язані з цими кіберзагрозами, які відбуваються щодня", — сказав він.
Дослідження також виявило, що перші три мережі, пов'язані з тим, що було названо "найвищим способом життя" — або, як Каафар пояснив саму важку загрозу для усунення — виникли з Китаю.
Як повідомляло видання "Коментарі", українцям від імені ГФС приходить спам-розсилка вірусних файлів.
Новини партнерів
Новини