Азербайджанська компанія Bakcell має намір придбати Vodafone Ukraine

Про своє бажання купити Vodafone Ukraine компанія Bakcell вже повідомила Антимонопольному комітету України

Азербайджанська компанія Bakcell збирається придбати компанію Vodafone. Нагадаємо, це другий за величиною мобільний оператор України. Як повідомила держуповноважений АМКУ Марія Процишен, відповідну заяву Bakcell передала Антимонопольному комітету України на цьому тижні.

Ціна потенційної угоди - $1,2-1,3 млрд. В Vodafone поки утримуються від коментарів.

Раніше в ЗМІ вже проскакувала інформація, що український Vodafone знаходиться під пильною увагою азербайджанських інвесторів. Тоді повідомлялося, що інтерес до української компанії виявив інший гравець з Азербайджану - Azercell. Але через деякий час Azercell цю інформацію спростував.

Відомо, що компанія Bakcell - оператор мобільного зв'язку і провідний провайдер мобільного інтернету в Азербайджані. На даний момент широкій громадськості невідомо, хто є основним власником Bakcell. Мережа Bakcell, налічує понад 7500 базових станцій, охоплюючи 93% території (крім тої, що зайнята Вірменією) та 99% населення Азербайджану. Компанія обслуговує більше 3 млн осіб.

У Vodafone Ukraine на сьогоднішній день 19,7 млн абонентів. Чистий прибуток компанії в 2018 році склала 1,8 млрд грн, дохід - 12,8 млрд грн. Компанія входить в групу МТС, мажоритарним акціонером якої є бізнесмен Володимир Євтушенков. Бізнес МТС в Україні керівник аналітичного департаменту Concorde Capital Олександр Паращій нещодавно оцінив в $1,2-1,3 млрд.

Як повідомляло видання "Коментарі", Vodafone переводить абонентів на нові тарифи

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися