Coinspot 25.01.2020

BTC/USD

8 932.30

ETH/USD

171.60

LTC/USD

61.89

НБУ 25.01.2020

USD/UAH

24.25

EUR/UAH

26.00

RUB/UAH

0.351

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT технології Поліція Шотландії використовує дрони для пошуку зниклих людей
НОВИНИ Всі новини

Поліція Шотландії використовує дрони для пошуку зниклих людей

Дрони оснащені камерами та нейронними мережами, які здатні побачити деталі, непомітні для людського ока

4 листопада 2019, 11:07
Автор:

• Зинченко Павел

Поліція Шотландії представила нову систему повітряних безпілотників. Вона має намір використовувати їх для пошуку зниклих людей і жертв стихийніх лих. Система дистанційного керування літаком (RPAS) здатна бачити деталі, які непомітні рятувальникам під час пошуку постраждалих.

Дрони використовують найсучасніші камери і нейронні комп'ютерні мережі, щоб знайти зниклого. Їх програмне забезпечення для розпізнавання досить компактне, щоб його можна було запускати на телефоні. Сама технологія ще перебуває в стані машинного навчання.

Система є результатом співпраці з участю поліції Шотландії, технологічної транснаціональної корпорації Thales і Університету Західної Шотландії (UWS). Організатором цього союзу виступив CENSIS, один з восьми некомерційних інноваційних центрів Шотландії. Метою CENSIS є об'єднання приватних підприємств і державного сектора для використання досягнень в області зондування, візуалізації і так званого Інтернету речей.

Дрони мають миготливу синю лампочку, щоб попередити людей про свою присутність. Дані, які вони збирають, обробляються в реальному часі. Програмне забезпечення може розрізнити людину, тварину або транспортний засіб по декількох пікселям у величезному рухомому кольоровому зображенні.

Поліція Шотландії вже розгорнула три безпілотника в Шотландії, і офіційний запуск системи відбудеться в четвер на щорічному технологічному саміті CENSIS в Глазго.

Як повідомляло видання "Коментарі", компанія Über представила дрони для доставки їжі.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...