Coinspot 25.02.2020

BTC/USD

9586.57

ETH/USD

261.12

LTC/USD

73.79

НБУ 25.02.2020

USD/UAH

24.51

EUR/UAH

26.53

RUB/UAH

0.37

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT технології Завершилося будівництво найбільшої в Європі сонячної електростанції
НОВИНИ Всі новини

Завершилося будівництво найбільшої в Європі сонячної електростанції

В Іспанії завершилося будівництво гігантської сонячної електростанції потужністю 500 МВт

9 січня 2020, 03:30 651
Автор:

• Зинченко Павел

Завершилося будівництво найбільшої в Європі сонячної електростанції

Багатонаціональна комунальна компанія Iberdrola завершила будівництво гігантської сонячної електростанції Нуньєс де Бальбоа потужністю 500 МВт в іспанському регіоні Естремадура. Творці заявили, що вона є найбільшим в Європі завершеним сонячним проектом.

Компанія Iberdrola підтвердила, що будівництво було завершено приблизно через рік після початку робіт. Згодом вона отримала дозвіл на введення в експлуатацію від Міністерства з екологічного переходу Іспанії. Компанія Red Eléctrica de España, мережевий оператор Іспанії, в даний час розпочала випробування на подачу енергії. Введення станції в експлуатацію заплановано на перший квартал 2020 року.

Iberdrola помістила проект в центр основної стратегії, щоб допомогти відновити розвиток відновлюваних джерел енергії в Іспанії і розгорнути близько 3 ГВт виробництва чистої енергії до 2022 році. Близько 290 млн. євро інвестицій підтримали проект. Фінансування було виділене Європейським інвестиційним банком та іспанським державним фінансовим агентством Instituto de Crédito Oficial.

Нуньєс де Бальбоа займає близько 1000 гектарів землі в провінції Бадахос, розташованої на заході Іспанії недалеко від кордону країни з Португалією. Було встановлено близько 1 430 000 сонячних панелей, і очікується, що проект буде генерувати близько 832 гвт / год електроенергії в рік. Однак час Нуньєс де Бальбоа як найбільшої сонячної ферми в Європі буде недовгим, оскільки Iberdrola також висуває проект Francisco Pizarro потужністю 590 МВт. Ця станція також буде розташовуватися в Естремадурі і повинна бути завершена у 2022 році.

Як повідомляло видання "Коментарі", почала діяти найбільша в Східній Африці сонячна електростанція.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...