Coinspot 24.02.2020

BTC/USD

9 795,04

ETH/USD

249,41

LTC/USD

70,61

НБУ 24.02.2020

USD/UAH

24,47

EUR/UAH

26,52

RUB/UAH

0,39

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT технології Все більше американських компаній приймають криптовалюту
НОВИНИ Всі новини

Все більше американських компаній приймають криптовалюту

36% малих і середніх підприємств у США приймають криптовалюту, більшість з них придбали її для власного використання

17 січня 2020, 16:53
Автор:

• Зинченко Павел

Все більше американських компаній приймають криптовалюту

Дослідження HSB показало, що нещодавно засновані компанії в два рази частіше приймають криптовалютні платежі і торгують цифровими кредитами. Зокрема, 47% підприємств, що беруть криптовалюти, існують вже п'ять років або менше, порівняно з 21% компаній старше двох десятиліть.

Дослідження, проведене Zogby Analytics, показало, що 36% малих і середніх підприємств приймають криптовалюти, і 59% цих компаній раніше придбали криптовалюту для власного використання.

Віце-президент HSB Тімоті Зейлман стверджує, що підприємства користуються перевагами криптовалюти, включаючи більш швидкі платежі і більш низькі комісії. Тим не менш, є кілька ризиків, особливо щодо кібер-шахрайства і комп'ютерних атак. HSB в курсі останніх подій, оскільки надає послуги кіберстрахування. За словами Зейлмана, кіберзлочинці використовують різні схеми для злому малих підприємств, включаючи комп'ютерні атаки, зараження шкідливим ПЗ і методи фішингу.

Опитування було проведене HSB і Zogby Analytics в жовтні минулого року. У ньому взяли участь 509 МСП по всій території США. 75% опитаних підприємств мали річний дохід менше 5 мільйонів доларів і менше 100 працівників. Остаточна вибірка склала 41% підприємств з чисельністю працівників менше 25 осіб. Zogby заявляє, що рівень достовірності становить 95%, а похибка плюс-мінус 4,4%.

Як повідомляло видання "Коментарі", Трамп розповів про своє ставлення до криптовалют.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...