Coinspot 04.04.2020

BTC/USD

6749.21

ETH/USD

141.43

LTC/USD

40.43

НБУ 04.04.2020

USD/UAH

27.65

EUR/UAH

29.86

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини IT технології Google Translate почне підтримувати п'ять нових мов
НОВИНИ Всі новини

Google Translate почне підтримувати п'ять нових мов

Штучний інтелект зумів освоїти п'ять нових мов за допомогою машинного навчання

27 лютого 2020, 17:01 515
Автор:

• Зинченко Павел

Google Translate почне підтримувати п'ять нових мов

Google Translate додає підтримку п'яти нових мов, в результаті чого їх загальна кількість досягла 108. За словами представників компанії, цей крок є першим додаванням нових мов в продукт Google для штучного інтелекту за останні чотири роки. Серед нових доданих мов - кіньяруанда, одія, татарська, туркменська і уйгурська. Google повідомив, що населення всіх п'яти народів разом узятих становить близько 75 мільйонів осіб по всьому світу.

Частиною проблеми з підтримкою цих мов в минулому були труднощі із знаходженням достатньої кількості онлайн-тексту, з допомогою якого можна було б навчати моделі машинного навчання. Інша проблема полягає в пошуку достатньої кількості людей, які можуть допомогти Google удосконалити моделі, щоб вони були на рівні більш широко поширених мов. Але компанія повідомила, що в останні кілька років спостерігається прогрес в обох напрямках.

За повідомленнями Google, це оновлення почне поширюватися серед 1 відсотка користувачів Google Translate, починаючи з сьогоднішнього дня, і в найближчі дні кількість користувачів Translate буде постійно зростати на Android і iOS. Translate буде підтримувати як переклад тексту, так і переклад веб-сайтів для п'яти нових мов, а також віртуальне введення з клавіатури для трьох з них - кіньяруанда, татарської і уйгурської.

Особливе геополітичне значення має підтримка компанією Google уйгурської мови, на якій говорять 12 мільйонів людей, які проживають переважно в автономному регіоні Сіньцзян на північному заході Китаю. За останні кілька років уряд Китаю провів кампанію проти проживаючої там групи тюркських мусульманських меншин, включаючи масове спостереження, обмеження при прийомі на роботу і поїздках, а також утримання під вартою у "таборах перевиховання" під приводом національної безпеки, що призвело до міжнародної тривогу з приводу можливих порушень прав людини.

Як повідомляло видання "Коментарі", Google Translate перейшов на нейроні технології.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...