Головна Новини Дозвілля ЗСЖ Питущих людей видає «обличчя алкоголіка»
commentss НОВИНИ Всі новини

Питущих людей видає «обличчя алкоголіка»

В молодості люди з особливим захопленням організовують собі прийом спиртних напоїв.

Часте вживання - це і незнання наслідків прийому низькоградусні алкоголю, і результат потреби в соціалізації, і засіб забути на час про проблеми

26 січня 2012, 11:44 comments6032
Поділіться публікацією:
Питущих людей видає «обличчя алкоголіка»

Однак самі проблеми — зокрема, зі здоров'ям — тільки накопичуються.

І якщо інсульт або цироз печінки ще досить далекі, то на зовнішньому вигляді регулярний прийом алкоголю позначається досить швидко.

В першу чергу страждає шкіра, особливо у дівчат.

Що робить зі шкірою алкоголь

У чому конкретно проявляється вплив алкоголю на шкіру, і чим ця шкода викликана?

Алкоголь — отрута. Організм це добре розуміє і прагне від нього скоріше позбутися. Печінка починає активно переробляти алкоголь, а нирки — виводити продукти розпаду з організму. Тому спиртне і відрізняється вираженим сечогінним ефектом.

В результаті будь-яка вечірка з випивкою закінчується сильним зневодненням. Причому тіло людини влаштовано таким чином, що першою вода йде з підшкірної клітковини. І, як не парадоксально, суха шкіра — вічний супутник питущого людини.

Як виглядає висушена шкіра?

Менш гладка, менш свіжа. З'являються дрібні зморшки, а вже наявні стають помітнішими.

Регулярне вживання алкоголю руйнує запаси вітамінів C і E, які допомагають зберегти колаген — білок, відповідальний за еластичність шкіри.

Як виглядають зміни? Овал обличчя втрачає чіткість, а на деяких ділянках шкіра обвисає. Крім того, алкоголь знижує здатність шкіри до регенерації, і відновний період після будь-якого пошкодження розтягується надовго.

Алкоголь розширює судини, тому спочатку викликає у людини яскравий рум'янець. Але зловживання спиртним, навпаки, порушує кровообіг, в крові склеюються червоні кров'яні тільця, і клітини шкіри починають відчувати брак кисню.

Як виглядає шкіра зловживають алкоголем?

Особа стає фіолетово-червоним. Якщо кілька капілярів зовсім закупорюються cгусткамі червоних кров'яних тілець, то під тиском крові відбувається мікроінсульт — розрив капіляра. Один за іншим, і на обличчі — в першу чергу, на носі, де число капілярів особливо велике — з'являється фіолетова судинна сіточка.

Стежить за своєю зовнішністю жінкам слід розуміти, що алкоголь, і тим більше зловживання ним, викликає зміни в організмі, які складно компенсувати косметичними процедурами.

"Алкоголь призводить до перебудови гормонального фону у людини. У жінок стає вище рівень чоловічих гормонів ", — пояснює Сергій Чуб, кандидат медичних наук, співробітник Центрального науково-дослідного шкірно-венерологічного інституту Міністерства охорони здоров'я Росії.

Як виглядає результат? Шкіра стає більш грубою, з вираженими порами, що погано піддається косметичної маскування.

Коли зловживання алкоголем стає хворобою, всі вищеописані ознаки посилюються, і з'являються нові. Якщо просте вживання алкоголю зневоднює шкіру через посиленої роботи печінки і нирок, то регулярне зловживання призводить до порушення роботи нирок. Результат — набряки, мішки під очима і загальна одутлість особи.

Джерело інших ознак — в неврологічних змінах. Одні м'язи обличчя розслабляються, інші, навпаки, постійно в тонусі, утворюючи своєрідний мімічний малюнок. Існує навіть спеціальний термін — "обличчя алкоголіка".

Як виглядає? Характерна ознака такої особи — напруга чола при млявою розслабленості більшості інших лицьових м'язів, за рахунок чого особа набуває витягнутий вигляд.

Очі алкоголіка здаються широко розкритими і одночасно запалими. Це відбувається через ослаблення кругового м'яза ока і напруги м'язи, що піднімає верхню повіку. Крім того, поглиблюється верхня частина складки між носом і верхньою губою, а нижня її частина згладжується. Ніздрі розширені, губи стають товщі і слабкіше стиснених.

Алкоголь робить людей некрасивими вже тоді, коли його вплив на здоров'я ще не дуже відчувається. Пересушена, пориста, в'яла шкіра — ясний ознака того, що пора зав'язувати.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!