Coinspot 31.03.2020

BTC/USD

6482.13

ETH/USD

133.66

LTC/USD

39.14

НБУ 31.03.2020

USD/UAH

28.05

EUR/UAH

30.90

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Дозвілля лайфхаки Як швидше видати цікаву ідею
НОВИНИ Всі новини

Як швидше видати цікаву ідею

Іноді потрібно включити всю свою уяву, щоб розбудити креативність і запропонувати цікаве рішення

15 жовтня 2019, 15:25 756
Автор:

• Зинченко Павел

Як швидше видати цікаву ідею

Іноді спокійний робочий день переривається  вказівкою від начальника терміново придумати гасло та логотип для нового проекту. На все про все - одна година. У такій ситуації потрібно включити всю свою креативність, щоб в призначений термін з'явиться в кабінет боса з оригінальною пропозицією.
Але що робити, якщо фантазія взагалі не працює, а креативне мислення знаходиться на нулі?
Почати з чистого аркуша
Уявіть, що у вас немає ні грошей, ні ресурсів, щоб забезпечити собі успіх. Єдине, що могло б вам допомогти, - це дійсно відмінна ідея. Розум і фантазія повинні бути вашим другим "я". Інший спосіб почати з чистого аркуша - забути про проблеми і відповідальність. Саме через їх відсутність у дітей така нестримна фантазія. Вони ні про що не турбуються, тому їх можливості безмежні!
Подивитися на аналоги
Навіть на самі дивні. В тому, від чого раніше відмовилися, часто криються хороші ідеї. Наприклад, щоб винайти нову річ, можна полазити по каталогах Harriet Carter або Brookstone. Там, як на покинутому складі, купа всякого мотлоху, але якщо копнути глибше і зрозуміти, для яких потреб воно створювалося, можна вигадати щось оригінальне.

Подивитися на невдалі ідеї
Подумайте про речі, картини, книги або бізнес-ідеї, які, на вашу думку, невдалі. Як би ви змінили їх? Хороші ідеї ховаються у ваших почуттях і судженнях.

Щось зіпсувати
Коли щось не працює або діє неправильно, це напружує. Але з іншого боку, неполадки часто дають ідеї для удосконалення речей! Коли наступного разу ви розіб'єте телефон, спалите яєшню, проллєте каву або щось в цьому роді, то постарайтеся не злитися. Подумайте, чому так сталося, і як цьому можна було запобігти. Так може з'явиться цікава ідея.

Потерпіти
Для ідей потрібно терпіння. Часто в голові немов заблокована фантазія. Якщо напружуватися, то якість поступиться кількості. Не треба поспішати і планувати, тому що натхнення завжди з'являється раптово!

Також видання "Коментарі" розповість, як правильно відпочивати від коханої жінки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...