Рубрики
МЕНЮ
Павел Зинченко
Організація часу – це реальна проблема для чоловіків, які мають сім'ю і роботу, або ведуть підприємницьку діяльність. Пропонуємо вам кілька порад, які допоможуть грамотно розпланувати своє життя.
Порада 1: Складіть графік роботи. Наприклад, ваша дитина прокидається о 10 ранку, значить, до цього часу ви спокійно можете відповісти на листи та телефонні дзвінки. Якщо вона ходить до школу, плануйте і його день також. Час, коли він прокидається, снідає і збирається на заняття, проводьте разом з ним: снідайте разом, розмовляйте, грайте. Коли він у школі, можна продовжувати займатися робочими справами.
Порада 2: Виберете найпродуктивніший час. Поспостерігайте за своєю активністю і дайте відповідь на запитання: "В який час ви відчуваєте найбільший приплив сил?". Цей проміжок часу потрібно використовувати по максимуму: призначати важливі зустрічі, вести переговори, вирішувати конфлікти, і так далі.
Порада 3: Використовуйте таймер. Коли ви беретеся за нову задачу, включіть таймер. З'ясуйте, скільки часу у вас йде на її виконання. Найбільш оптимальний час для виконання завдання – 15-20 хвилин. Не відволікайтеся на сторонні звуки, повністю зосередьтеся на виконанні поставленої мети, щоб, по закінченні відведеного часу, поставити ще одну галочку в списку виконаних завдань на сьогодні.
Порада 4: Виділіть собі окреме місце для роботи. Воно не повинно стикатися з місцем, де грають ваші діти або відбуваються інші відволікаючі дії. Організоване робоче місце добре впливає на продуктивність справ.
Порада 5: Користуйтеся додатками. Всі дати не згадаєш, тому занесіть важливі позначки в свій телефонний календар. Нехай він нагадує вам про знаменні дати, зустрічі або просто побутові справи.
Рада 6: Усувайте "пожирачів часу". Вони є у всіх: телевізор, телефон, ноутбук або електронна пошта. Мова йде не про те, щоб зовсім відмовити від інтернету або мобільного зв'язку. Виявіть те, що відволікає вас найбільше і просто приберіть це подалі, поки працюєте.
Рада 7: Знайдіть час для дітей. В рутині робочих справ, іноді ми самі не помічаємо, як мало уваги приділяємо своїй родині. Діти відчувають, коли їх ігнорують і поступово починають віддалятися. Щоб такого не сталося, виділіть кілька годин протягом усього дня, що пограти разом, почитати книгу, подивитися фільм або просто поговорити.
В кінці дня знайдіть в собі сили зупинитися і озирнутися навколо. Що корисного ви зробили за день, скільки часу провели з родиною, скільки дзвінків партнерам, скільки листів було відправлено, чи знайшли час на себе. Запитайте себе "чи продуктивно пройшов цей день? Чи задоволений я?".
Також видання "Коментарі" розповість як перестати хвилюватися на новій роботі.
Новини партнерів
Новини