Coinspot 21.02.2020

BTC/USD

9 795,04

ETH/USD

249,41

LTC/USD

70,61

НБУ 21.02.2020

USD/UAH

24,47

EUR/UAH

26,52

RUB/UAH

0,39

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Дозвілля саморозвиток Запорука хорошого відпочинку: використовуємо вільний час правильно
НОВИНИ Всі новини

Запорука хорошого відпочинку: використовуємо вільний час правильно

Навіть трудоголікам необхідний вільний час, щоб набратися сил і спланувати наступні дії

11 вересня 2019, 16:54 682
Автор:

• Зинченко Павел

Запорука хорошого відпочинку: використовуємо вільний час правильно

Багато чоловіків вважають, що вільний час необхідний для того, щоб влаштовувати нескінченні вечірки і задовольняти свої власні бажання. Ви не повірите, але чіткий графік проведення дозвілля здатний дати вам більше вільного часу, а також значно поліпшити якість вашого відпочинку.

Занадто наполеглива робота протягом тривалого часу призведе до зниження ваших результатів, а це в кінцевому підсумку призведе до такої ситуації, коли ви просто перегорите. А для компанії, де ви працюєте, це буде вкрай неприйнятно, адже це може позначитися на її загальних результатах.

Для того щоб подібне не відбувалося, і потрібен вільний час. Саме в цей час ви зможете як слід зарядитися енергією і набратися сил. Навіть трудоголіки визнають, що не бажано нерозважливо примушувати себе працювати.

Вільний час відмінно підходить для самоаналізу

Побудьте якийсь час в тиші і спокої. Це вкрай важливо для оздоровлення нервової системи, розхитаної безліччю стресів сучасного світу. Однак, в процесі самоаналізу не потрібно повністю усуватися від навколишнього світу. Як мінімум — займайтеся цим спільно зі своїми улюбленими речами. Це може бути читання книги, прослуховування музики або насолода чашкою хорошої кави.

Ew6I0bzGIp3Ho37pn5KxgFM0m.jpg

Користь від відпочинку залежить також від задоволеності своїм робочим днем

Намагайтеся закінчувати робочий день з почуттям виконаного трудового боргу. Це не тільки поліпшить якість вашого відпочинку, але і допоможе вам повернутися на роботу з "бойовим" настроєм. Якщо ж до кінця робочого дня ви не закінчили якусь задачу, то просто запишіть її на листку паперу і залиште на робочому столі. Тепер ви не будете постійно думати про незавершеність завдання, боячись забути про нього. Ви також можете використовувати дану пораду, коли вирушаєте на обідню перерву.

Тривала перерва

Особисті відносини дуже часто страждають через роботу і навіть відходять на другий план. Ви готові заплатити цю ціну за свій успіх і кар'єрний ріст? Кращий спосіб вирішити цю проблему – це намагатись максимально ефективно працювати протягом усього року, а потім взяти цілком заслужену відпустку.

Хороший відпочинок – це вільний час для себе і тих людей, якими вам дорогі. Тому, постарайтеся не перетворювати власний відпочинок в поле військових дій і постійне з'ясування стосунків.

Також видання "Коментарі" дадуть п'ять рекомендацій, які допоможуть стати краще.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...