Coinspot 18.02.2020

BTC/USD

9 795,04

ETH/USD

249,41

LTC/USD

70,61

НБУ 18.02.2020

USD/UAH

24,47

EUR/UAH

26,52

RUB/UAH

0,39

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Дозвілля саморозвиток Які якості повинен розвивати успішний чоловік
НОВИНИ Всі новини

Які якості повинен розвивати успішний чоловік

Щоб досягти успіху, чоловіку доведеться попрацювати над собою

2 жовтня 2019, 15:29 2262
Автор:

• Зинченко Павел

Які якості повинен розвивати успішний чоловік

Кожен чоловік розуміє, наскільки важлива для нього кар'єра. Якщо йому вдалося досягти успіху на цьому терені, то він може говорити про неї годинами, забуваючи і про жінок, і про автомобілі, і про інші важливі життєві моменти.

Але, що робити, якщо пік цієї самої кар'єри не досягнутий і з'явилася спокуса все кинути? Звичайно ж, намагатися по максимуму досягти вершини, адже кращого чоловічого поля для самовираження, ніж кар'єра, більше не знайти.

Якими ж якостями повинен володіти чоловік, щоб зрушити шальки терезів на свою користь?

Впевненість

qRxQhd8Mn7-FzPt2etiou4GxR.jpg

Чоловік в першу чергу повинен бути впевненим у собі. У всіх сенсах цього слова. Він не повинен знати, що таке здаватися. Він зобов'язаний знати, що якщо оступився, то має шанс піднятися і йти далі, адже саме від нього залежить весь світ.

Не кожен чоловік може похвалитися такою якістю. Плутати впевненість з самозахистом не варто, адже маска і реальність добре помітні, коли мова йде про кар'єру. Щоб розвинути в собі таку якість можна походити на курси або тренінги розвитку успішної особистості.

Дипломатія

pTXkc4XjMHs4VMqq8T2VWlR05.jpg

Чоловік просто зобов'язаний володіти дипломатичними якостями, які допоможуть йому йти вперед в будь-якій ситуації. Знайти вихід, коли здається, що його немає і, найголовніше, пробитися там, де це зробити неможливо. Дипломатія – це мистецтво, і, до речі, всі відомі мільярдери були і є дипломатами. Найцікавіше, що підхід до неї може бути у кожного свій. Головне розвивати в собі ці навички, не забуваючи про розвиток власної харизми.

Менеджмент або планування

rfr_3X5dHV3M_VPxH84h1nVn2.jpg

Кожен успішний чоловік повинен стежити за своїм часом, правильно ставити перед собою цілі і йти до них покроково. Якщо він зуміє правильно все розписати, він доб'ється всіх вершин, які будуть йому потрібні!

Не варто чекати, що трапиться шанс або удача, треба діяти і тоді винагорода буде не за горами!

І якщо чоловік дійсно прагне стати успішним, його хвилює питання про те як позбутися прищів на обличчі. Адже він повинен бути не тільки розумним, але і стильним. До того-ж повинен постійно стежити за своєю зовнішністю.

Також видання "Коментарі" розповість про п'ять рекомендацій, які допоможуть стати кращим.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...