Coinspot 02.04.2020

BTC/USD

6803.34

ETH/USD

140.39

LTC/USD

40.04

НБУ 02.04.2020

USD/UAH

27.80

EUR/UAH

30.40

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Чоловік вино і напої Тільки не перегніть палку: червоне вино корисне для чоловіків
НОВИНИ Всі новини

Тільки не перегніть палку: червоне вино корисне для чоловіків

Один келих червонго вина буде корисний, але не перестарайтеся

1 серпня 2019, 15:10 1185
Автор:

• Зинченко Павел

Тільки не перегніть палку: червоне вино корисне для чоловіків

Вживання червоного вина може захищати чоловіків від розвитку раку простати, заявили німецькі дослідники з Інституту імені Роберта Коха.

Група вчених вела спостереження за станом 611 тисяч добровольців, і в результаті прийшли до висновку про те, що алкогольний напій в помірних дозах володіє захисними властивостями щодо чоловічого здоров'я. За словами науковців, ризик появи "чоловічої" онкології завдяки вживанню червоного вина зменшується на 12%.

Даний ефект, як пояснюють автори проекту, пов'язаний зі здатністю поліфенолів, містяться у вині,  "впливати на агрегацію артеріальних тромбоцитів і чутливість до інсуліну".

Оздоровчу дію напою у зв'язку зі зниженням ризику розвитку раку простати можливо за умови вживання в день не більше одного келиха червоного вина, підкреслили вчені. Примітно, що винні поліфеноли демонстрували позитивне вплив в плані захисту від атеросклерозу, хвороби Альцгеймера і артриту.

Вчені вважають хороше вино напоєм, що володіє найменш руйнівним потенціалом для печінки за умови контролю над випивкою. Експерти ділилися рекомендаціями про те, як вживати алкоголь, щоб навантаження на цей важливий орган було не дуже значним. Слід віддавати перевагу більш міцним напоям, на зразок вина або віскі. А ось слабоалкогольні напої, на кшталт пива або різних лікарів, навпаки впливають на печінку куди більш згубно.

Так що підемо наприклад римлян - істина у вині.

Видання "Коментарі" також писало про те, що п'ють справжні ділові чоловіки.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...