Coinspot 10.04.2020

BTC/USD

7151.51

ETH/USD

163.51

LTC/USD

44.88

НБУ 10.04.2020

USD/UAH

27.50

EUR/UAH

30.05

RUB/UAH

0.37

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Чоловік вино і напої Ірландці відроджують старовинні традиції виготовлення віскі
НОВИНИ Всі новини

Ірландці відроджують старовинні традиції виготовлення віскі

Найстаріший в Ірландії завод Kilbeggan використовує унікальну технологію для відродження старовинних напоїв

27 лютого 2020, 10:53 1199
Автор:

• Зинченко Павел

Ірландці відроджують старовинні традиції виготовлення віскі

Ірландський віскі Single Pot Still Irish Whisky приєднався до чудового (і доступному) асортименту пляшок обмеженого випуску, які воскрешають давно занедбані рецепти і технології, щоб розповісти історію ірландського віскі. На сьогоднішній день дана індустрія переживає сучасний Ренесанс.

У XIX столітті більшість ірландських лікеро-горілчаних заводів були знищені або закриті британськими завойовниками. До 1980-ів років в Ірландії з'явилося кілька лікеро-горілчаних заводів, які випускали всього кілька марок недорогих, нічим не примітних, віскі. Але з урахуванням того, що за останнє десятиліття відкрилися десятки лікеро-горілчаних заводів і все більше і більше онлайн-магазинів, ірландські лікеро-горілчані заводи прагнуть відновити свої позиції в пантеоні віскі. Kilbeggan - найстаріший на острові постійно ліцензований лікеро-горілчаний завод. Він вносить свій внесок, знову перетворюючи все старе в нове, відроджуючи старовинні алкогольні напої.

FygkZYfVNzne8kmsImQGDqYVG.jpg

Kilbeggan виготовляє віскі Single Pot Still Irish Whisky використовуючи мідні діжки з суміші солодового і несоложеного ячменю і до 5 відсотків інших зернових. У цьому випадку в пюре міститься 2,5 відсотка вівса. Цього інгредієнта ви просто не знайдете в більшості віскі, незалежно від походження.

Ефект значною мірою текстурний, що надає віскі насичене кремове забарвлення, котре характеризується нотами свіжих фруктів і ванілі. Такого ви не знайдете в більшості молодих віскі. Це чудовий драм із зміною темпу, який зможе зайняти почесне місце на поличці вашого міні-бару.

Як повідомляло видання "Коментарі", в Шотландії продадуть найбільшу приватну колекцію віскі.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...