comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Бізнес новини компаній Philip Morris чинить тиск на українські ЗМІ, щоб приховати правду про шкоду IQOS
commentss НОВИНИ Всі новини

Philip Morris чинить тиск на українські ЗМІ, щоб приховати правду про шкоду IQOS

Після того, як IQOS не вдалася "просунути" в цивілізованих країнах, компанія Philip Morris взялася за країни, де є тютюнова залежність і бідне населення.

13 серпня 2019, 11:20 comments8921
Philip Morris чинить тиск на українські ЗМІ, щоб приховати правду про шкоду IQOS

Міжнародна тютюнова компанія Philip Morris проводить Україні масштабну аферу щоб приховати правду про шкоду електронних сигарет IQOS, і щоб це не було відомо широкій громадськості, почала тиск на засоби масової інформації.

Нещодавно ряд українських ЗМІ оприлюднили дані міжнародної організації Campaign for Tobacco-Free Kids , де йшлося про те, що в рамках глобальної промокампанії Philip Morris у Східній Європі та Україні просувають "дружні IQOS" бари і ресторани, IQOS спонсорує кулінарні фестивалі, модні заходи для дітей і підлітків, реклама бренду присутній на автомобілях.

В ході дослідження з'ясувалося, що в результаті таких дій, в Україні більше 40% підлітків від 13 до 15 років пробували електронні сигарети, і практично кожен п'ятий регулярно їх вживає.

На сьогоднішній день немає жодного підтвердження, про те, що IQOS є нешкідливими для здоров'я і допомагає курцям позбутися згубної звички, про що стверджує компанія Philip Morris. Експертні висновки свідчать, що IQOS можуть бути навіть небезпечніше класичних сигарет.

У 2018 році фахівці Адміністрації з контролю за продуктами харчування і лікарськими препаратами США з'ясували, що IQOS навпаки можуть посилювати нікотинову залежність. Водночас учені з Каліфорнійського університету відзначили, що відсутність горіння тютюну в IQOS зовсім не означає безпека сучасного пристрою.

Побоюючись, за те, що ця інформація стане надбанням громадськості, компанія Philip Morris почала чинити тиск на українські ЗМІ і погрожувати їм позовами, вимагаючи прибрати інформацію про шкоду IQOS і масштабах залучення українських дітей до куріння цього продукту.

Крім того, журналісти викрили компанію Philip Morris у спробі витіснити з українського ринку національних виробників, які готові продавати свою продукцію за більш низькими цінами, ніж міжнародні тютюнові компанії.

 


Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!