logo_ukra

Coinspot 27.09.2020

BTC/USD

10791.69

ETH/USD

359.92

LTC/USD

46.24

НБУ 27.09.2020

USD/UAH

28.41

EUR/UAH

33.12

RUB/UAH

0.38

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Бізнес економіка Євробізнес наполягає на збереженні існуючої бази оподаткування при сплаті ренти за видобуток залізної руди
commentss НОВИНИ Всі новини

Євробізнес наполягає на збереженні існуючої бази оподаткування при сплаті ренти за видобуток залізної руди

Європейська бізнес-асоціація пропонує створити стратегічну робочу групу, яка розробить пропозиції щодо зміни механізму ренти за надрокористування з урахуванням думок учасників ринку

26 вересня 2019, 10:45 comments1323
Євробізнес наполягає на збереженні існуючої бази оподаткування при сплаті ренти за видобуток залізної руди

Європейська бізнес-асоціація пропонує зберегти існуючу базу оподаткування при сплаті ренти за видобуток залізної руди до набрання чинності змін до Податкового кодексу. Про це йдеться в листі виконавчого директора ЄБА Ганни Дерев'янко, який адресован  голові комітету Верховної Ради з податкової і митної політики Данилу Гетьманцеву і голові Державної податкової служби України Сергію Верланову.

У документі відзначається наявність серйозних розбіжностей в оцінці наслідків від планованої зміни розрахункової бази ренти при видобутк залізної руди.

В ДПСУ відзначають, що додаткові платежі бізнесу в у разі прийняття законопроекту №1210, що передбачає зміна бази розрахунку рентних платежів для залізорудних підприємств – складуть не більше ніж 4 млрд грн.

За інформацією "Укрметалургпром" та Федерації металургів України, рентні платежі виростуть на 10 млрд грн., або в 4-5 разів порівняно з 2018 р.

Європейська бізнес-асоціація пропонує організувати стратегічну робочу групу, яка створить пропозиції щодо зміни механізму ренти за надрокористування з урахуванням думок учасників ринку.

Крім того, асоціація запропонувала в якості компромісного рішення в рамках діалогу влади і бізнесу передбачити в законопроекті №1210 підвищення ренти на видобуток залізної руди у 2020 р. з нинішніх 8,8% до 10% і встановити мінімальний поріг рентабельності на рівні 150% від облікової ставки НБУ.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!