comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Бізнес економіка Зниження ставки НБУ призведе до зростання попиту на корпоративні та муніципальні облігації – ICU
commentss НОВИНИ Всі новини

Зниження ставки НБУ призведе до зростання попиту на корпоративні та муніципальні облігації – ICU

Керівник підрозділу випуску боргових цінних паперів групи ICU Руслан Кільмухаметов спрогнозував, що зниження прибутковості по облігаціях внутрішньої державної позики збільшить привабливість корпоративних і муніципальних облігацій для локальних та іноземних інвесторів

30 вересня 2019, 17:18 comments2186
Зниження ставки НБУ призведе до зростання попиту на корпоративні та муніципальні облігації – ICU

ниження ставки НБУ і дохідності по ОВДП відбувається на тлі відносної стабільності ставок по депозитах і по кредитах банків для юридичних осіб. Вже сьогодні деякі великі банки пропонують ставки по депозитах на рівні або вище за дохідність ОВДП. Ряд внутрішніх інвесторів звертає увагу на корпоративні облігації, дохідність яких зараз на 2-3% вище ОВДП. Зі зниженням ставки НБУ і прибутковості держпаперів цей попит буде тільки зростати", – сказав Руслан Кільмухаметов на Українському Фінансовому Форумі.

Згідно з даними ICU, у першому півріччі 2020 року різниця між депозитами банків і ОВДП може бути 2-2,5%, чого достатньо для того, щоб привернути увагу іноземних інвесторів. Відповідна тенденція спостерігалась у 2011 році. Цього разу інвестори також можуть проявити інтерес до українських облігацій і цінних паперів держкорпорацій.

У той же час, за словами Кільмухаметова, для активного розвитку ринку корпоративних і муніципальних паперів необхідний попит з боку найбільших банків. Без участі великих фінустанов буде складно розмістити і підтримувати ліквідність вторинного ринку великих емісій.

Зазначимо, Український Фінансовий Форум (Ukrainian Financial Forum) є однією з головних фінансових подій України. Форум був ініційований групою ICU в 2014 році і проводиться щорічно для пожвавлення економічної дискусії в Україні та залучення провідних світових фахівців до обговорення економічних перетворень.

Група ICU – незалежна фінансова група, заснована в 2006 році фахівцями з ING, ICU. Група надає брокерські послуги та послуги з управління активами. Група спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи. Під управлінням ICU знаходиться активи на більш ніж 500 млн дол. США. Стратегія групи ICU також включає інвестиції у венчурні проекти і проблемний борг. Засновниками ICU є Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.


Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!