Coinspot 20.02.2020

BTC/USD

9 795,04

ETH/USD

249,41

LTC/USD

70,61

НБУ 20.02.2020

USD/UAH

24,47

EUR/UAH

26,52

RUB/UAH

0,39

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Бізнес економіка "Метінвест" удосконалює і переймає кращі світові практики для створення безпечних умов праці на своїх підприємствах
НОВИНИ Всі новини

"Метінвест" удосконалює і переймає кращі світові практики для створення безпечних умов праці на своїх підприємствах

"Метінвест" - перша з українських компаній отримала міжнародний сертифікат Vision Zero, це концепція якісно нового підходу до організації всієї системи охорони праці на підприємствах

25 січня 2020, 13:33
Автор:

• Ольга Чародий

"Метінвест" удосконалює і переймає кращі світові практики для створення безпечних умов праці на своїх підприємствах

Гірничо-металургійна група "Метінвест" приділяє особливу увагу охороні праці та промислової безпеки на всіх своїх підприємствах. Про це йдеться в заяві холдингу у зв'язку з появою в ряді ЗМІ, зокрема, на сайті "Радіо Свобода" негативними публікаціями про рівень безпеки на підприємствах компанії.

"Група "Метінвест" вважає необхідним повідомити, що наведена в ній інформація не відповідає дійсності і є вигадкою, який завдає шкоди репутації компанії", - йдеться в заяві.

Гірничо-металургійна група зазначає, що при наглядовій раді холдингу працює комітет з промислової безпеки, охорони праці та екології, в групі затверджена стратегія з промислової безпеки та екології, діють політика і принципи в галузі охорони праці, здоров'я та охорони навколишнього середовища.

Компанія використовує інтегровану систему управління промисловою безпекою, охороною праці та навколишнім середовищем. Як відзначають в компанії, "Метінвест" щороку підтверджує відповідність міжнародним стандартам OHSAS 18001 та ISO 14001.

Як йдеться в заяві, група "Метінвест" - перша з українських компаній отримала міжнародний сертифікат Vision Zero, це концепція якісно нового підходу до організації всієї системи охорони праці на підприємствах, яка служить зниження показників виробничого травматизму та професійної захворюваності. Сертифікат Vision Zero отримали такі світові лідери, як RWE, CEMEX, AngloGold і TUV NORD.

На всіх підприємствах холдингу не тільки в Україні, але і в Болгарії, Італії, Великобританії і США діють Кардинальні правила по охороні праці промислової безпеки – зведення канонів, які рятують життя. Витрати групи на промислову безпеку та охорону праці в 2018 році склали більше $95 млн.

"Не винятком у галузі дотримання найвищих стандартів промислової безпеки та охорони праці є і американська компанія UCC, в яку входять підприємства Affinity Coal Company, Carter Roag Coal Company, Pocahontas Coal Company і Wellmore Coal Company (всього 14 шахт, які видобувають близько 2,8 млн тонн вугілля в рік). Наприклад, частота нещасних випадків з тимчасовою втратою працездатності (NFDL) на шахті Affinity, починаючи з 2014 року, в три рази нижче середнього національного показника NFDL в галузі підземного видобутку вугілля", - говориться в заяві.

У холдингу відзначили, що 24 жовтня 2013 року шахту Affinity отримала статус POV (Pattern of Violations). Повідомлення POV – інструмент, який дозволяє Управлінню з безпеки і охорони праці з видобутку корисних копалин США (MSHA) підвищити контроль над дотриманням нормативних вимог на вугільній шахті. При цьому, з 2014 року показники безпеки в шахті Affinity значно покращилися. Досягнувши високого показника безпеки, шахта вже не підходила під статус POV від MSHA. Під час останньої перевірки від 15 серпня 2018 року рівень ризиків для безпеки на шахті був значно нижче необхідного для введення показника POV.

На підприємстві була розроблена політика щодо забезпечення відповідності федеральним законам і законам штату, яка дозволила Affinity стати самої безпечної шахтою в Америці. Співробітники компанії щотижня збираються для перевірки результатів безпеки. У 2018 році статус POV був скасовано. Судові позови про неправомірність такого рішення були відхилені судом через відсутність доказів, йдеться в заяві.

В даний час UCC не є об'єктом якого-небудь розслідування.

Як відзначили в компанії, шахту Affinity отримувала нагороду Асоціації по техніці безпеки ім. Джозефа А. Холмса в номінації "Найкраща велика шахта" (200 працівників у штаті Західна Вірджинія) від Управління з питань охорони здоров'я, техніки безпеки і навчання гірників Західної Вірджинії в 2014, 2016 і 2017 роках.

"Метінвест" є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС і вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції із сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю. Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі і США і має мережа продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

Основними акціонерами "Метінвесту" є група СКМ (71,25%) і "Смарт-холдинг" (23,75%), спільно керують компанією.

ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест".


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...