comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Бізнес держсектор Стали відомі оклади працівників Пенсійного фонду України
commentss НОВИНИ Всі новини

Стали відомі оклади працівників Пенсійного фонду України

Менше всього в ПФУ отримують фахівці та інспектора

15 серпня 2019, 16:30 comments8293
Стали відомі оклади працівників Пенсійного фонду України

Заробітна плата (оклад) голови правління Пенсійного фонду України (ПФУ) становить 24 тисячі гривень в місяць, а його заступника — трохи більше 20 тисяч гривень. При цьому, вже директор департаменту ПФУ має оклад в 14 520 гривень, а його заступник — 11 700 грн, повідомили виданню "Коментарі" у відповідь на надісланий запит до ПФУ.

Як зазначається, штатна чисельність працівників апарату Пенсійного фонду України включає 252 одиниці, але за фактом зараз працюють лише 176 співробітників.

Вдвічі менше, від голови правління ПФУ, має оклад начальник самостійного управління. Його щомісячна заробітна плата (оклад) досягає 12 190 гривень. Заступник начальника самостійного управління отримує ще менше — 11 100 гривень. Не надто відрізняється оклад і у самого начальника самостійного відділу, який має 11 490 гривень щомісяця, а також його заступника з окладом у 10 710 гривень. Досить не суттєва різниця окладів і у начальника управління у складі департаменту — 11 100 гривень, а також його заступника — 10 610 гривень.

Куди менше в Пенсійному фонді України заробляє начальник відділу в складі департаменту, самостійного управління. Його оклад становить — 10 000 гривень. У заступника ще менше — 8 990 гривень. Завідуючий сектором у складі департамента, самостійного управління і відділу отримує 8 810 гривень.

Менше всього в ПФУ, як і по суті в інших міністерствах, отримують фахівці. Наприклад, оклад головного спеціаліста досягає лише 8000 гривень, провідного спеціаліста — 6 310 гривень.

Самі низькі зарплати (оклади) у Пенсійному фонді отримують провідний інспектор — 4 790 гривень і провідний інженер — 4790 гривень.

Вище перераховані оклади працівників ПФУ затверджені штатним розкладом на 2019 рік.

Варто зазначити, що в червні цього року середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій склала 10 783 гривень. Це у 2,6 раза вище рівня мінімальної заробітної плати в країні, яка складає 4 173 грн. Про такі дані йдеться в експрес-випуску "Заробітна плата в червні 2019 року" Державної служби статистики України.

Нагадаємо, раніше у відповіді на запит сайту "Коментарі" Міністерство економічного розвитку і торгівлі України надало інформацію про заробітну плату заступників міністра, а також начальників і фахівців. 


Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://comments.ua
comments

Обговорення

игорь

5 травня 2021, 19:08

почему воруют деньги у пенсионеров в украине

comments

Новини партнерів

comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!