Рубрики
МЕНЮ
Мария Чиренко
"Ми дійсно будемо головною опозицією, хоча б тому, що ми посіли друге місце на виборах і у нас буде друга фракція. В цілому ми, звичайно, задоволені результатом, тому що ми стали другою партією і будемо другою фракцією в парламенті. І, природно, це і серйозна відповідальність", — сказав він, коментуючи підсумки виборів.
Медведчук також відзначив, що і далі буде займатися питанням звільнення утримуваних осіб.
"І звільнення 489 осіб за останні п'ять років, починаючи з грудня 2014 року, — це, звичайно ж, жодним чином не було пов'язане з виборами. Я цим питанням займався, буду продовжувати займатися. Різниця тільки в тому, що раніше я займався не тільки звільненням, але й обмінами, а обмінами має займатися влада, і не просто має — вона зобов'язана", — підкреслив політик.
Віктор Медведчук також прокоментував заяву лідера партії "Слуга народу" Дмитра Разумкова, який виключив амністію для бойовиків, що вчинили військові злочини в Донбасі.
"Мова йде про амністію, яка передбачена Мінськими угодами. Про амністію говорив тоді ще не президент, а кандидат в президенти Зеленський, що він не збирається її підписувати. Він же говорив про те, що він не збирається надавати особливий статус. На жаль, такі заяви лунали і від пана Зеленського, і від членів його команди. Більше того, пан Разумков і багато інших представників команди говорили, що, звичайно ж, ми будемо стояти на позиціях Мінських угод, бо до них прив'язані санкції проти Росії", — відзначив політик розбіжності в заявах.
Віктор Медведчук висловив сподівання, що представники влади переглянуть свою позицію і зрозуміють, що виконання Мінських угод є прямим шляхом до миру.
"Шлях до миру — це прямі переговори з Донецьком, Луганськом і Москвою. Шлях до миру — це створення умов для того, щоб люди по інший бік лінії зіткнення повірили в те, що київська влада хоче їх бачити в одній країні. І цей шлях миру може призвести до того, що ми називаємо "повернення Донбасу в Україну, а України на Донбас", — заявив політик.
Новини партнерів
Новини