"Укрзалізниця" закупить більше 2000 вантажних і пасажирських вагонів, - Криклій

У Мінінфраструктури розповіли, які зміни чекають на "Укразализницю"

У 2020 році "Укрзалізниця" придбає понад 2000 вагонів, а в подальшому - запустить нові маршрути. Про це інформує прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Як розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій, у 2020 році "Укрзалізниця" планує закупити 2000 вантажних і 26 пасажирських вагонів. А також укладе договори на 40 тепловозів і 200 електровозів, здійснить електрифікацію 110 км шляху для прискорення руху поїздів.

У подальших планах – нові маршрути регіонами України та міжнародні: в країни Євросоюзу і Білорусь. А щоб поїздки у вітчизняних поїздах стали комфортнішими, в 2020 році хочуть замінити освітлення у вагонах, оновити постільну білизну та покращити систему прибирання.

Крім цього, збираються налагодити безпеку. Так, у 2020 році облаштують під'їзди та підходи до залізничних переїздів, встановлять на переїздах системи відеоспостереження, обладнають на нерегульованих переїздах з автобусним рухом пристрої переїзної автоматики. Ще у планах - ремонт пасажирських платформ, тунелів, встановлення огорож на станціях.

Зазначимо, Криклій заявив, що оренда або продаж майна, яке не використовується залізницею у профільній діяльності, а також концесія окремих об'єктів - можуть стати джерелом доходу. Попередньо, вартість непрофільних активів "Укрзалізниці" оцінюють у 10 млрд грн.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що в Мінінфраструктури презентували топ-завдань на найближчі роки.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися