logo_ukra

Coinspot 24.01.2021

BTC/USD

32778.09

ETH/USD

1340.25

LTC/USD

141.66

НБУ 24.01.2021

USD/UAH

28.35

EUR/UAH

34.40

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Політика кабмін Експерти і соцопитування: чи підтримують українці легалізацію азартних ігор
commentss НОВИНИ Всі новини

Експерти і соцопитування: чи підтримують українці легалізацію азартних ігор

Експерти впевнені, що законопроект про легалізацію ринку азартних ігор має російський слід

2 грудня 2019, 10:26 comments1432
Експерти і соцопитування: чи підтримують українці легалізацію азартних ігор

Соціологи провели дослідження, згідно з яким українці категорично проти легалізації ринку азартних ігор, яку готують політики. Відповідно до статті порталу "Голос.uа" "Тіньовий гральний бізнес проти народу України", в даному питанні абсолютно не врахували думку народу, а також численні зауваження експертів до змісту підготовленого урядом законопроекту.

Зокрема, за даними видання, більшість українців виступають проти легалізації. "84% за останні п'ять років не грали в одну з ігор. А часто грали лише 3%. Та й то 31% з них грали в лотерею, яка ні за фактом, ні за світовими стандартами до азартних ігор не відноситься, оскільки не викликає залежності – лудоманії, — говориться в дослідженні соціологів. — Іншими словами, соціологія показує, що лише дуже мала частина людей любить азарт і готова витрачати на це свої гроші. Інші або байдужі до цього, або виступають проти".

Тим часом експерти, оцінивши новий законопроект, говорять про велику кількість помилок. Мовляв, документ написаний в інтересах букмекерських компаній, в числі яких можуть бути і російські, і це може призвести до збільшення ігроманії в нашій країні. "Повинен бути зріз ситуації "на вході" впровадження закону і надалі, щоб або вчасно закричати "аларм!" аж до заборони якогось виду діяльності, або, навпаки, ввести поблажки, якщо все д