logo_ukra

Coinspot 28.01.2021

BTC/USD

30646.81

ETH/USD

1267.01

LTC/USD

125.05

НБУ 28.01.2021

USD/UAH

28.30

EUR/UAH

34.30

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Політика внутрішня політика НАПК викрило міністра економіки в конфлікті інтересів з дружиною і дочкою
commentss НОВИНИ Всі новини

НАПК викрило міністра економіки в конфлікті інтересів з дружиною і дочкою

Також були винесені приписи та іншим чиновникам

13 вересня 2019, 14:52 comments1008
НАПК викрило міністра економіки в конфлікті інтересів з дружиною і дочкою

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи про порушення вимог законодавства міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Мілованову, повідомляє прес-служба відомства.

"Внесено припис Міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофію Милованову стосовно директора державного підприємства "Державний позашкільний навчальний заклад "Перспектива" Андрія Люшина, який не повідомив про наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, зумовленого спільною роботою з близькими особами – дружиною та дочкою", — сказано в повідомленні.

Також внесено припис Рівненському меру Володимиру Хомку стосовно начальника управління охорони здоров'я виконкому Рівненської міської ради Віктора Іськіва, який поклав на Басюка М.О. виконання обов'язків директора комунального некомерційного підприємства "Міська стоматологічна поліклініка". Це рішення призвело до виникнення потенційного конфлікту інтересів.

Винесено припис директору Департаменту з гуманітарних питань Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Тетяні Онищенко щодо директора комунального дитячого садка "Оленка" Світлани Єфремової, яка несвоєчасно повідомила про наявність у неї потенційного конфлікту інтересів у зв'язку з перебуванням у її прямому підпорядкуванні рідної сестри.

Винесено припис Слобідському сільському голові Коростишівського району Житомирської області Петру Кучеруку. НАПК вдруге вимагає надати завірені копії документів

Крім того, винесено припис ректору Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля Ользі Поркуян щодо директора Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму університету Євгена Жученка, який не повідомив про наявність потенційного конфлікту інтересів, спричиненого спільною роботою з дружиною.


Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: Комментарии
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!