Зеленський зателефонував віце-президенту США: подробиці

Президент подякував Пенсу за його особисту роль у прийнятті рішення про продовження програми військової допомоги Україні

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з віце-президентом США Майклом Пенсом. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зеленський подякував Майку Пенсу за його особисту роль у прийнятті рішення про продовження програми військової допомоги Україні і висловив надію, що в наступному році обсяги такої допомоги з боку США зростуть.

Також він підкреслив важливість підтримки, яку надають Сполучені Штати для зміцнення обороноздатності України та реформування національного сектору безпеки і оборони.

Сторони констатували плідний розвиток українсько-американського співробітництва у сфері енергетики та висловилися за її подальше активне розширення. Зеленський поінформував віце-президента США про реформи, спрямованих на боротьбу з корупцією.

Як раніше повідомляло видання "Коментарі", у Зеленського анонсували житлову програму для переселенців-учасників АТО. Голова громадського руху учасників АТО і тимчасово переселених українців з території ОРДЛО В'ячеслав Серпокрилов повідомив, що сьогодні відбулася зустріч з президентом України Володимиром Зеленським, в ході якої було прийнято рішення про розробку та презентації програми забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися