Набув чинності закон про зміни до бюджету-2019

Законом виділяється мільярд гривень на шахтарів

У суботу, 9 листопада, набув чинності закон "Про внесення змін до закону "Про державний бюджет України на 2019 рік". Вчора він був опублікований у виданні "Голос України". Документом передбачається додаткове фінансування програми "Реструктуризація вугільних шахт" у сумі 1 млрд гривень, що дозволить забезпечити своєчасну виплату заробітної плати шахтарям і не допустити відключення шахт від електропостачання.

Також передбачається грошове забезпечення військовослужбовців Держприкордонслужби, Служби безпеки України, Національної гвардії, Головного управління розвідки Міноборони, Управління державної охорони до рівня виплат у Збройних силах.

Законом нормуються зарахування до спеціального фонду конфіскованих коштів, які надійшли в обсязі 1 млрд 560,1 млн гривень станом на 1 жовтня. Зокрема, Міністерству оборони на облаштування військових комісаріатів та їх всебічне забезпечення з цієї суми буде направлено 524 млн гривень, а Державному агентству автомобільних доріг "Укравтодор" - 1 млрд 36,1 млн гривень за пріоритетними напрямами розвитку доріг державного значення.

Як раніше повідомляло видання "Коментарі", Держбюджет у жовтні недоотримав майже 8 мільярдів доходів. Згідно з планом, Держбюджет у жовтні повинен був отримати 78,827 млрд грн. доходів. За січень-вересень 2019 року доходи держбюджету склали 810,74 млрд грн., що становить 94,5% від запланованих 857,92 млрд грн. У той же час, в період за січень-вересень 2018 року до державного бюджету надійшло 747,4 млрд грн. доходів.


Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися