Coinspot 12.12.2019

BTC/USD

6 373.7686

ETH/USD

200.8669

LTC/USD

51.7762

НБУ 14.12.2019

USD/UAH

23.56

EUR/UAH

26.24

RUB/UAH

0.372

Рубрики

МЕНЮ

НОВОСТИ Все новости

Тристоронні консультації щодо газу на рівні експертів пройдуть 20 листопада

Єврокомісія підтримає довгострокове рішення для транзиту газу через Україну

19 листопада 2019, 22:13
Автор:

• Олеся Солдатенко

Технічні Тристоронні консультації по газу на рівні експертів Європейського союзу, України та Російської Федерації відбудуться 20 листопада. Як повідомляється, Європейська комісія підтримає довгострокове рішення для транзиту газу через Україну. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на російські ЗМІ.

Офіційний представник Єврокомісії Анна-Кайса Итконен заявила, що технічні тристоронні консультації по газу заплановано на завтра, Єврокомісія підтримуватиме на них довгострокове рішення для транзиту газу через Україну.

Нагадаємо, 8 листопада в Брюсселі відбулися Тристоронні консультації України, Російської Федерації та Європейського союзу щодо газу на рівні експертів. Під час переговор обговорювалася підготовка нового раунду тристоронніх міністерських консультацій за контрактом на постачання і транзит російського газу через Україну в країни Євросоюзу з 1 січня 2020 року.

Як раніше повідомляло видання "Коментарі", транзит газу через територію України: експерти оцінили пропозицію "Газпрому". ПАТ "Газпром" направив на адресу НАК "Нафтогаз України" офіційну пропозицію про продовження чинного контракту або укладення нового договору про транзит газу через територію України. У ньому виставлено ряд завідомо неприйнятних умов. 

Новости партнеров

Медиа-рынок оживает – успей застолбить нишу и возглавить общественное мнение в своем городе прямо сейчас!

Отправить заявку на создание своего

СМИ в регионе

Новости

????????...