Coinspot 24.01.2020

BTC/USD

8 932.30

ETH/USD

171.60

LTC/USD

61.89

НБУ 24.01.2020

USD/UAH

24.25

EUR/UAH

26.00

RUB/UAH

0.351

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Політика внутрішня політика Чиновникам різко збільшили зарплати, щоб вони не крали
НОВИНИ Всі новини

Чиновникам різко збільшили зарплати, щоб вони не крали

Гончарук вважає, що робота чиновників повинна добре оплачуватися, щоб у них не було спокуси красти

15 січня 2020, 07:41
Автор:

• Наталья Шевченко

За допомогою значного підвищення оплати праці представникам влади, уряд відійшов від тіньових схем. Так у своєму Telegram-каналі прем'єр-міністр Олексій Гончарук пояснив різке підвищення зарплати чиновникам.

Гончарук зазначив, що в Україні протягом тривалого періоду чиновники отримували кілька тисяч гривень, і в цей же час в конвертах отримували значні суми, або ж за тіньовими схемами крали десятки і сотні мільйонів доларів.

“Політики не потребували високої зарплати, їм було зручно грабувати країну і прибіднятися перед українцями, зараз ми припинили цю практику відкатів і тіньових схем" – зазначив політик.

Також він вважає, що робота повинна гідно оплачуватися і чиновники повинні отримувати високу зарплату, щоб у них не було бажання зловживати своїм службовим становищем.

Як повідомляло видання "Коментарі", 14 січня голова Комітету виборців України Олексій Кошель повідомив про те, що зарплата народного обранця зараз становить 65 тисяч гривень, а також що парламент має навести порядок з цими засобами, тому що нардепи зобов'язані звітувати перед бухгалтерією, на що вони їх витратили.

Раніше колишній віце-прем'єр, міністр соціальної політики Павло Розенко повідомив про те, що з 1 січня 2020 року депутатам Верховної Ради і працівникам міністерств збільшили зарплату від 2 до 5 разів і тепер вона складе більше 100 тис. грн.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://comments.ua/

Новини партнерів

Новини

????????...