Coinspot 22.01.2020

BTC/USD

8 932.30

ETH/USD

171.60

LTC/USD

61.89

НБУ 22.01.2020

USD/UAH

24.05

EUR/UAH

26.00

RUB/UAH

0.351

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Політика внутрішня політика Рябошапка занепокоївся здоров'ям тюремних ув'язнених
НОВИНИ Всі новини

Рябошапка занепокоївся здоров'ям тюремних ув'язнених

Генпрокурор звернувся до прем'єра Гончаруку про необхідність термінового впровадження реформ медицини в місцях ув'язнення

15 січня 2020, 14:59
Автор:

• Екатерина Белоброва

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка звернувся до Прем'єр-міністра України Олексія Гончарука за невідкладному втручанню в ситуацію з гальмуванням реформи кримінально-виконавчої медицини. Про це повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.

Так, процес планової передачі функцій надання медичної допомоги засудженим та ув'язненим Міністерства юстиції до Міністерства охорони здоров'я України поки що фактично не завершений. При цьому конъюктурна сторона питання суттєво і негативно впливає на фактичний стан громадян України та іноземців, які перебувають під контролем пенітенціарної системи. Тільки за останній рік спостерігається зростання смертності майже на 7% (517 випадків).

"Останнім часом відповідальні центральні органи виконавчої влади не проявили належної активності і фактично загальмували процес, що вкрай негативно вплинуло на стан дотримання конституційних прав ув'язнених на охорону здоров'я та призвело до систематичності порушень вимог законодавства в цій сфері", - зазначив Руслан Рябошапка у своєму зверненні до глави уряду.

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв, що в Україні значно скоротять кількість тюремних будівель.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...