Кандидатура Медведчука на посаду прем'єра найбільш реалістична, - політексперт

Голова політради партії ОПЗЖ Віктор Медведчук може зайняти крісло прем'єр-міністра, вважає Гаврилова

Версія про те, що в Офісі президента розглядають кандидатуру Тігіпка - це димова завіса для переговорів по новому прем'єру і складу Кабміну. Таку думку у себе в Facebook висловила політичний оглядач Ірина Гаврилова.

Гаврилова нагадує, що Тігіпко - це бізнес-партнер Порошенко. Але при цьому самі представники "Європейської солідарності" стверджують, що наступним прем'єром може бути голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук.

"Хлопці, Тігіпко - це бізнес-партнер Порошенко. Дивно, чому ж у Порошенка не бачу радості? Навпаки, Княжицький який тиждень голосить, що ростуть рейтинги ОПЗЖ, що в Україні готують "молдавський варіант" і що наступний прем'єр - це Медведчук", - нагадала журналіст.

На думку Гаврилової, прем'єр Медведчук - це більш реалістичний варіант. На підтвердження своєї думки вона наводить такі аргументи.

В першу чергу, пояснює Гаврилова, це відповідає побажанням президента США, який днями у черговий раз висловився за примирення України і Росії.

"Вже зрозуміло, що наступним президентом США буде Трамп. А він днями в черговий раз лагідно сказав, що якщо б Україна і Росія "порозумілися один з одним, то це було б чудово для всього світу". І у Зеленського не ризикнуть відкрито суперечити побажанням Білого Дому", - прогнозує журналіст.

"Нарешті, тоді є сенс у призначенні Єрмака, якого "зелені" прославляють як "великого парламентера" з російським Козаком", - додала вона.

Якщо Зеленський бере курс на світ на Донбасі і нормальні відносини з Росією, пояснює Гаврилова, тоді в Раді потрібні голоси, щоб виконувати Мінські угоди.

"І тоді Тігіпко теж відпадає. Скільки там голосів у Порошенка? Та й не будуть "порохоботи" голосувати за мир. А у Медведчука-Бойко-Рабиновича - більше 40. "Слуги" ОПЗЖ позафракційні - в результаті отримуємо шукані 300 голосів", - наводить вона арифметичні розрахунки.

"А оформити все це можна як "уряд національного примирення". Ось і отримуємо на виході "молдавський варіант", який реалізував Козак в Кишиневі", - дійшла висновку політичний оглядач Ірина Гаврилова.