logo_ukra

Coinspot 11.07.2020

BTC/USD

9210.88

ETH/USD

238.76

LTC/USD

44.09

НБУ 11.07.2020

USD/UAH

27.25

EUR/UAH

30.70

RUB/UAH

0.38

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Політика внутрішня політика Ігор Колихаєв: Децентралізація — єдиний шлях до економічної стабільності України
commentss НОВИНИ Всі новини

Ігор Колихаєв: Децентралізація — єдиний шлях до економічної стабільності України

Потенціал багатющої землі України досі не розкритий, вважає політик

18 травня 2020, 17:55 comments748
Ігор Колихаєв: Децентралізація — єдиний шлях до економічної стабільності України

Народний депутат і лідер партії "Нам Тут Жити" Ігор Колихаєв написав у своєму блозі для Economist.ua, що єдиний шлях до економічної стабільності — це децентралізація владних повноважень на місцях.

"Нещодавно мною був розроблений і поданий проект закону про внесення змін до Кодексу України про надра щодо децентралізації повноважень у сфері надрокористування та надання органам місцевого самоврядування повноважень щодо забезпечення ефективного використання природно-сировинного потенціалу", — пише Колихаєв.

Також парламентарій додав, що законопроект допоможе влади на місцях швидше приймати рішення і ефективніше освоювати потенціал своїх регіонів у сфері видобутку надр, минаючи бюрократію дозвільних процедур. Політик вважає, що "потенціал багатющої землі України досі не розкритий".

В якості прикладу Колихаєв призводить рідну Херсонщину, від якої і пройшов у парламент по мажоритарному округу.

"Взяти, приміром, Херсонщину. З її покладами марганцевих руд, газу, мінеральних вод, лікувальних грязей, піску і т. д. Згідно програмою розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2030 року, має бути істотне нарощування видобутку корисних копалин, пов'язаних з потенційною можливістю нарощування експортного потенціалу держави", — переконаний Ігор Колихаєв.

Наостанок політик підкреслив шкідливі, на його думку, аспекти для економіки і розвитку країни в цілому.

"Але через недофінансування галузі і ряду інших, більш важливих проблем, на думку центру, мільйони гривень, які так необхідні, залишаються лежати в землі замість того, щоб служити українському народу. Не розвиваючи цю галузь, ми звертаємося до МВФ за фінансовою допомогою, виставляємо на торги українську землю, приймаємо антиконституційний закон про банках. Що далі? І які вимоги виставить МВФ — велике питання, але явно не на користь України", — написав Колихаєв.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!