Росія дає Зеленському чіткі сигнали, що не варто воювати з Медведчуком, - політолог

"Для того, щоб переговори були успішними, треба залучати Медведчука": політолог роз'яснив думку перших осіб РФ

У президента Володимира Зеленського є шанс домовитися з Росією, але керівництво РФ хоче, щоб у переговорах брали участь конкретні переговорники", - так політолог Петро Олещук в ефірі парламентського телеканалу "Рада" прокоментував слова президента США Дональда Трампа про нового президента України.

"Сам Трамп назвав Зеленського "раціональним хлопцем", який може домовитися з Росією. Але тут ключове питання буде полягати в готовності самої Росії вести переговори", - пояснив політолог.

Олещук нагадав, що Медведчук вже при президентові Зеленском кілька разів вів переговори з першими особами РФ.

"Вони постійно натякають, що, для того щоб переговори були успішними, треба, щоб брав участь Медведчук. Вони постійно про це говорять. До речі, тільки в останнє час він вже під час президентства Зеленського кілька разів їздив у Росію, зустрічався з прем'єр-міністром Медведєвим, з офіційними особами, Пєсков з цього приводу висловлювався", - нагадав політолог.

На думку Олещука, Росія дала чіткий сигнал Зеленському, що не варто намагатися воювати з Медведчуком, тому що це може мати наслідки.

"Таким чином, є прямий натяк президента Зеленському - не треба воювати з Медведчуком, треба його залучати. Інакше ти будеш виконувати ті обіцянки, які ти обіцяв в передвиборний період - це стосується і припинення війни, і досягнення відповідних домовленостей", - так розшифрував політолог сигнали політичної еліти РФ.

За словами Петра Олещука, є цілий спектр питань між Україною і Росією, які вимагають свого рішення. І політолог прогнозує, що Зеленському вдасться домовитися, якщо тільки він не припуститься помилок.

"І не забуваймо, що на нас чекають досить складні переговори щодо транзиту російського газу, про Твелах для української енергетики. І таким чином, очевидно, що Росія позначає бажаний для неї формат переговорів за участю конкретних людей. Зокрема, Медведчука", - конкретизував політичний експерт Петро Олещук.


Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися