Польща пропонує навчати українських дипломатів, посадовців і політиків

Українські посадовці зможуть ознайомитися із польської системою державної служби

У вівторок міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович заявив під час церемонії призначення на посади молодих польських дипломатів, що дипломатична академія Міністерства закордонних справ пропонує навчання для посадовців, дипломатів та політиків з України. Про це повідомляє "Польське радіо".

"Ми запропонували навчання новим українським елітам тут, у Дипломатичній академії, у формі курсів, що підготують їх до політичного життя у своїй країні. Тому що ми хочемо поділитися досвідом Польщі – країни, що пройшла трансформацію, підготовку до членства в Європейському Союзі та НАТО. Це стосуватиметься не тільки українських дипломатів. Але також політиків, посадовців, тих, хто веде політичну діяльність", - заявив очільник МЗС Польщі.

У церемонії взяли також участь українські дипломати, зокрема посол України у Польщі Андрій Дещиця та представники української Дипломатичної академії при МЗС України.

Чапутович додав, що завдяки такій співпраці українські посадовці можуть ознайомитися із польської системою державної служби та "польською політичною системою". "Це дозволили би їм впевнено та ліпше представляти свою країну", - розповів він.

Міністр пояснив, що польські чиновники також скористалися таким навчанням, коли Польща подала заявку на членство в ЄС. "Сьогодні ми можемо самі поділитися своїм досвідом", - підкреслив голова МЗС.

Чапутович висловив задоволення, що на церемонію присяги польських дипломатів прибули представники України. "Наші відносини з Україною розвиваються дуже добре", - сказав він, нагадавши про останній візит до Польщі нового президента України.

Як раніше повідомляло видання "Коментарі", Разумков відреагував на перший випадок кнопкодавства у Раді.

Источник: https://www.polskieradio.pl/
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися