Україна відкриває безвізовий режим для більшості громадян світу

Також Кабмін анонсував безвіз із Великобританією та Канадою

Кабінет міністрів України заявив про намір переговорів з Великобританією і Канадою про спрощення існуючого режиму поїздок вже в 2020 році. Про це пише інформагентство "РБК-Україна", посилаючись на офіційний сайт уряду.

Так, згідно з новою програмою Кабміну, збільшиться перелік країн з безвізовим режимом для власника українського паспорта - це запорука відкриття світу для українців, підвищення поваги до нашого громадянину, забезпечення його прав.

"За наступні 5 років цей перелік буде розширено за рахунок Гватемали, Гренади, Коста-Ріки, Маврикію, Маршаллових островів, Монголії, Науру, Палау, Перу, Сальвадору, Самоа, Сен-Вінсент і Гренадін, Соломонових островів і Ямайки. У 2020 році буде збільшено терміни безвізового перебування в Аргентині, спрощено існуючий режим поїздок до Мексики, завершені відповідні переговори з Великобританією, республікою Корея, Канадою, Японією, Австралією і іншими ", - зазначено в програмі.

Також в уряді анонсують, що в найближчі 5 років буде спрощено український візовий режим для громадян більшості країн світу, які не уявляють імміграційної загрози нашій країні.

Нагадаємо, портал "Коментарі" повідомляв, що прем'єр-міністр Олексій Гончарук анонсував новий договір України з МВФ, зазначивши, що до моменту підписання нової програми буде проведено ще кілька етапів переговорів. Зокрема, через пару тижнів кілька ключових міністрів відправляться в офіс МВФ у США, де продовжать обговорення умов надання фінансування.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися