Рада прийняла закон про депутатів-прогульників

Новий закон передбачає покарання для депутатів, які не беруть участі в роботі парламенту

Парламент України прийняв законопроект №1035-2, який передбачає позбавлення коштів депутатів за прогули. На підтримку проекту закону проголосували 265 нардепів. Законопроект був прийнятий у другому читанні і є альтернативою попередньому, зареєстрованого під №1035.

Текст закону до другого читання народні обранці доповнили наступним змістом: "Якщо народний депутат протягом календарного місяця протягом однієї чергової сесії Верховної Ради України без поважних причин не бере безпосередньої участі в більш ніж 30 відсотках голосувань при прийнятті рішень ВРУ на пленарних засіданнях ВРУ або в більше ніж 50 відсотках засідань комітету ВРУ, до складу якої він обраний, такому народному депутату не відшкодовуються витрати, пов'язані з виконанням депутатських повноважень, за відповідний календарний місяць".

Таким чином, якщо депутат пропустить без поважних причин більше третини голосувань, зарплату він не отримає.

Як повідомляв портал "Коментарі", народні депутати України прийняли в другому читанні і в цілому президентський законопроект №1008, який передбачає значне скорочення кількості суддів Верховного Суду. Відповідне рішення підтримали 236 нардепів.


Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися