Coinspot 12.12.2019

BTC/USD

6 373.7686

ETH/USD

200.8669

LTC/USD

51.7762

НБУ 15.12.2019

USD/UAH

23.56

EUR/UAH

26.24

RUB/UAH

0.372

Рубрики

МЕНЮ

НОВОСТИ Все новости

Офіційно став нардепом: В'ятрович присягнув на вірність Україні

Сьогодні Володимир В'ятрович виголосив присягу з трибуни ВРУ і став народним депутатом України

3 листопада 2019, 10:44
Автор:

• Таисия Ерохина

Екс-голова Інституту національної пам’яті Володимир В'ятрович офіційно став народним депутатом України. Про це він повідомив у Facebook.

Сьогодні у Верховній Раді України Володимир В'ятрович з парламентської трибуни виголосив присягу народного депутата України.

"Присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу", - сказав з трибуни парламенту В'ятрович.

 

Також він присягнув додержуватися Конституції України, законів України та виконувати обов'язки в інтересах усіх співвітчизників.

Нагадаємо, що 15 листопада, як заявляли у партії "Європейська солідарність", Верховна Рада відмовлялася провести присягу депутатові нібито через відсутність документів. Сам майбутній нардеп тоді писав так: "В'ятрович у парламенті - з цим доведеться жити".

Раніше портал "Коментарі" розповідав, що після того, як Ірина Луценко самотужки склала депутатські повноваження, колишній керівник Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович заявив про намір стати народним депутатом Верховної Ради 9-го скликання від "Європейської Солідарності".

Новости партнеров

Медиа-рынок оживает – успей застолбить нишу и возглавить общественное мнение в своем городе прямо сейчас!

Отправить заявку на создание своего

СМИ в регионе

Новости

????????...