Coinspot 28.03.2020

BTC/USD

6242.98

ETH/USD

128.72

LTC/USD

37.88

НБУ 28.03.2020

USD/UAH

28.50

EUR/UAH

31.75

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Політика рада Рада без зайвих слів повернула Україну до ПАРЄ
НОВИНИ Всі новини

Рада без зайвих слів повернула Україну до ПАРЄ

Утрималися при голосуванні за повернення України в ПАРЄ представники «Європейської солідарності»

16 січня 2020, 19:44 588
Автор:

• Мария Чиренко

Рада без зайвих слів повернула Україну до ПАРЄ

Верховна Рада більшістю голосів підтримала повернення делегації України до повноцінної роботи в Парламентській Асамблеї Ради Європи.

Проект постанови №2718 підтримали 348 депутатів, 14 - утрималися. Проти не голосував ніхто. Документ приймали без попереднього обговорення.

У пояснювальній записці до проекту постанови зазначено, що метою повернення делегації України до роботи в ПАРЄ є "недопущення збереження існуючої ситуації в Європі, яка склалася у результаті агресивної зовнішньої політики Російської Федерації".

Крім того, повернення української делегації в ПАРЄ, на думку нардепів, дозволить довести до європейців об'єктивну інформацію про ситуацію на окупованих територіях України, а також не допустити використання Кремлем трибуни ПАРЄ для поширення брехні про ситуацію в Україні.

Варто відзначити, що утрималися при голосуванні представники фракції "Європейська солідарність", в тому числі і колишній президент Петро Порошенко.

Як повідомляли "Коментарі", ПАРЄ підтримала резолюцію, що передбачає ускладнення механізму запровадження санкцій, який дозволить делегації Росії повернути право голосу. У МЗС України були обурені рішенням Асамблеї. У ПАРЄ відхилили понад 200 українських правок у резолюцію щодо повернення делегації Російської Федерації.

В знак протесту Україна тимчасово призупинила роботу в ПАРЄ.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...