Як заробити мільярд з невиліковною хворобою і надихнути весь світ — дізнайтеся 27 листопада в Києві

Поки хтось вважає, що дуже втомився, він тренується до 10 разів у тиждень. Поки інші видихаються на коротких спринтах в бізнесі, він готується до дистанції 60 років та світовими проектами. Поки інші чекають кращого часу, він створює його прямо зараз. Зустрічайте — Оскар Хартманн в Києві

27 листопада на міжнародному саміті "Бізнес-Тренди 2020" Оскар Хартманн виступить хедлайнером заходу. У вас є можливість особисто почути світового підприємця і рекордсмена разом з іншими відомими бізнесменами України та зарубіжжя.

Людина, яка поставила невиліковну хворобу на коліна і побила світовий рекорд з веслування. Серійний підприємець, інвестор, доларовий мультимільйонер. Людина, у якого в портфелі венчурних інвестицій 70 компаній. Підприємець, що має 5 компаній-єдинорогів (капіталізація яких понад $1 млрд).

Найочікуваніша подія цього року — саміт "Бізнес-Тренди 2020" від міжнародної освітньо-консалтингової компанії "Бізнес-Конструктор".

"Як знайти в собі приховані ресурси?", "Де брати мотивацію для нових вершин?", "Яким повинен бути підприємець нового часу?".

Мислення на мільярди. Життя на весь світ. Це Оскар Хартманн і міжнародний саміт "Бізнес-Тренди 2020".


Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися