Оприлюднено прогноз погоди

Якою буде погода розповіли синоптики

Сьогодні погода в Україні буде спекотною на Сході, Півдні і в центральної частини. На Заході відчутно похолодає. Про це синоптик Наталія Діденко написала у своєму Facebook.

Протягом дня на Заході температура повітря від 19 до 24 градусів тепла. Однак на Тернопільщині, Хмельниччині та в Чернівецькій області буде спекотніше – 26... 29 градусів тепла.

Ослабне спека в північних областях України. Завтра там очікується від 28 до 32 градусів тепла.

Атмосферний фронт, пов'язаний з локальним циклоном Zorro, обумовить грозові дощі, на Заході і дотягне до і північних районів Житомирщини Київщини. Тут ще й буде посилюватися періодично південно-західний вітер.

У середу, 14 серпня, у Києві буде досить жарко – 30... 32 градусів тепла. Синоптики прогнозують, що у столиці також буде падати дощ, ймовірно, буде гроза.

Як повідомляло видання "Коментарі", конфлікти і війни на Землі будуть посилюватися у міру глобальних змін клімату. В останні роки екологічні проблеми і клімат все частіше стають причиною конфліктних ситуацій, а з плином часу ситуація не покращиться.

Зі зміною клімату населення на певних територіях земної кулі не зможе проживати на цих землях і змушене буде шукати більш прийнятні для себе умови.

Источник: https://comments.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися