Окупанти у Криму затримали 82-річну дисидентку

У Меджлісі вживають заходів для встановлення зв'язку з Айше Абла і надання їй допомоги

У ввечері, 6 листопада, на адміністративному кордоні окупанти затримали 82-річну Айше Сеітмуратову, ветеранку кримськотатарського національного руху. Про це повідомив у Facebook голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Десидентку Айше Сеітмуратову затримали на адміністративному кордону між материковою частиною України і Кримським півостровом. Айше  відома радянська дисидентку, журналістка, та ветеран кримськотатарського національного руху. Чубаров зазначив, Сеітмуратова має громадянство США, яке вона отримала після вигнання її з СРСР у 1978 році. Вона постійно проживає в Криму, який відмовилася залишати після вторгнення російських військ у 2014 році й окупації Криму.

Повідомляється, що у Меджлісі вживають заходів для встановлення зв'язку з Айше Абла і надання їй допомоги.

Як раніше повідомляло видання "Коментарі", Україна буде транслювати свої канали на підконтрольних територіях Донбасу. Протягом трьох місяців Україна може відновити телесигнал на тимчасово окупованих територіях. По его словам, технически ведомство знает, как доставит сигнал около 80% жителей оккупированных территорий, и что уже проводились эксперименты щодо этой идеи.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися