Головна Новини Суспільство мистецтво і культура Історики зробили феноменальне відкриття завдяки аналізу ДНК померлої сім'ї
commentss НОВИНИ Всі новини

Історики зробили феноменальне відкриття завдяки аналізу ДНК померлої сім'ї

Генетичний аналіз підтверджує зв'язок між трьома людьми, по-звірячому убитими під час набігу монгольської армії на російський місто Ярославль в 1238 році, що дає нове глибоке розуміння подій, які сталися під час однієї з найжахливіших кровопролиття в середньовіччі

5 вересня 2019, 20:49 comments2979
Поділіться публікацією:
Історики зробили феноменальне відкриття завдяки аналізу ДНК померлої сім'ї

Бату-хана, онука Чингісхана, було доручено вторгнутися в Європу в 1235 році, насильно вбивати мирних жителів і успішно завойовувати всю Росію. Недавні історичні аналізи показують, що перехід від Русі (сучасної Росії) до Золотої Орди Бату був "майже мирним" з "практично не досконалими серйозними злочинами". Пише видання iflscience.

"Війни Бату-хана були найбільшою національною трагедією, яка перевершує будь-яку іншу подію в жорстокості і руйнування", — сказала одна з дослідників. "Те, що ми тепер знаємо про ці набіги, говорить про те, що опис міста, втопленого в крові, було не просто словами".

У 2005 році дослідники почали розкопки на місці Успенського собору руської православної церкви з середньовічної Росії, яка була знесена в 1937 році і відновлена в період з 2004 по 2010 рік. Протягом п'яти років у дев'яти братських могилах, в яких понад 300 осіб знаходили ознаки насильства. Щоб відновити події облоги, вчені звернулися до могили у внутрішній частині міста, відомої як № 76. Тут 15 трупів були поховані в м алій ямі без ритуальних поховань того часу.

Етимологічний аналіз показує, що троє з людей у могилі були родичами і померли в кінці травня або початку червня 1238 року, що відповідає грабунку Бату-хана в місті.

"Крім відтворення загальної картини падіння міста в 1238 році, тепер ми бачимо трагедію однієї сім'ї", — заявила Ася Энговатова, заступник директора Інституту археології. "Аналіз ДНК показав, що там були останки генетично пов'язаних особин, що представляють три покоління.

З цього випливає, що походи Бату-хана не були такими безневинними, як вважалося раніше.

Нещодавно видання "Коментарі" повідомляло, що з узбережжя Південної Африки зникли великі білі акули. Дослідники говорять, що це буде мати великий вплив на економіку країни.





Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!