comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство мистецтво і культура За пошуковою операцією в Дрогобичі спостерігають польські експерти
commentss НОВИНИ Всі новини

За пошуковою операцією в Дрогобичі спостерігають польські експерти

У Дрогобичі проводиться пошук жертв тоталітарного режиму

20 жовтня 2019, 11:21 comments1732
За пошуковою операцією в Дрогобичі спостерігають польські експерти

Фахівці Інституту національної пам'яті (ІНП) Польщі беруть участь у пошукових роботах з виявлення останків жертв комунізму, похованих на території колишньої в'язниці НКВД у Дрогобичі Львівської області. Польські експерти включені в пошукову групу в якості спостерігачів.

"За запрошенням української сторони група управління пошуку та ідентифікації ІНП бере участь в якості спостерігачів в археологічних та ексгумаційних роботах, які проходять в Дрогобичі", — йдеться в повідомленні управління пошуку та ідентифікації ІНП Польщі.

Пошукові роботи проводять на території монастиря святих Петра і Павла біля колишньої тюрми НКВС. Передбачається, що під час Другої світової війни там могли бути поховані загиблі поляки.

В ІНП зазначили, що позитивно сприймають рішення української сторони про запрошення польських експертів до проведення пошукових робіт у Дрогобичі. Польська сторона також подала пропозиції щодо тих місць в Україні, у яких можливо вести пошук останків польських жертв першої половини минулого століття.

Як повідомляв портал "Коментарі", раніше український уряд запропонував фахівцям Польського інституту національної пам'яті взяти участь в пошуку жертв комунізму.


Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!