Росія планує до 2020 року переселити в окупований Крим росіян

Переселення планується навмисне, щоб не повернути Крим Україні, - повідомляє експерт

Заступник начальника управління прокуратури АР Крим Борис Паращук в ефірі UA:Крим заявив, що Російська Федерація має намір заселити 300 або 400 тисяч росіян на територію окупованого Криму.

Аналітик Українського інституту майбутнього Ігор Тишкевич в коментарі "Крим. Реалії" заявив, що влада навмисне заохочує переселення росіян, щоб потім зробити неможливим повернення Криму до складу України.

Переселяються такі соціальні групи, як військові з сім'ями, пенсіонери, звичайні переселенці і силовики. Це частина державної політики щодо зміни демографічної картини Криму. Вибирають конкретні соціальні групи, а переселення відбувається таким чином, що в разі повернення Криму до складу України, ці люди будуть активно протестувати, каже експерт.

Раніше було відомо про підвищення рівня міграції в Крим відразу після окупації. За словами Тишкевича, 170 тисяч жителів Криму поїхали з півострова. На їх місце приїхали 200 тис. чоловік з Росії.

Зазначимо, що заселення території України росіянами практикувалося ще у радянські часи, особливо після голодомору 1932-1933 років.

Як раніше повідомляло видання "Коментарі", Росія побудує базу атомних підводних човнів в Ірані.

Источник: https://crimea.suspilne.media/
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.