ЗМІ підозрюють людей з оточення Януковича у захопленні золотовидобувного об'єкта у Закарпатті

Як стверджує ЗМІ, група людей, які намагаються захопити підприємство, може прикриватися вивіскою відомої британської фірми

За спробами захоплення американського об’єкту Avellana Gold у Мужієві Закарпатської області можуть стояти люди з оточення екс-президента Віктора Януковича. Про це говориться у матеріалі видання "Цензор.нет" .

Як стверджує ЗМІ, замовниками спроб захоплення підприємства, в яке інвестувала компанія  Avellana Gold, є група рейдерів, яка прикривається вивіскою “британської” фірми Gofer Mining PLC, а насправді пов’язана з оточенням Януковича.

"Мається на увазі Олександр Маштепа та його співвласники у фірмах Gofer Mining PLC и Cengart Inc. Росіянин Гаврилов, якого ще у 90-і роки видворили з Польщі через підозру у шпигуванні та який змінив прізвище на Колпіді, а також фігурант сайту Миротворець Дмитро Зайцев", - пише "Цензор.нет". 

У матеріалі міститься посилання та скріншоти з британських реєстрів, що можуть підтверджувати ознаки фіктивності Gofer Mining. Вони заявляють, що входять до конгломерату компаній Barclays Plc., крупними акціонерами якої є товариство Grosvenor Barclay LLP. Проте до Джеймса Гросвенора – члена британської королівської родини та Роберта Барклая з клану Барклайз, як і до баронеси Мішель Моне стосунку ця компанія не має. А надана інформація свідчить лише про співзвучні британські прізвища та людей, чиї імена та дати народження не збігаються з титулованими підданими Британської Корони, відмічається у публікації.

picture

picture

Журналісти наводять також фотографії невеликого рекламного оголошення з всесвітньо відомої газети "Times", у котрому представники Gofer Mining PLC іменують себе афільованою структурою відомого у Великобританії  та світі банку Barclays та конгломерату з однойменною назвою

Директор компанії – Олександр Маштепа, згадуваний в українських ЗМІ у зв’язку з захопленням київського універмагу “Україна” разом з Едуардом Ставицьким, розшукуваним мільярдером з оточення Януковича. 

picture
За не підтвердженими даними, Олександр Маштепа та Gofer Mining PLC намагаються здійснити захоплення фабрики Avellana Gold у Мужієві з метою зробити так, щоб жоден інвестор більше не пробував розробляти надра. 

Фірма Avellana Gold, яка раніше повідомила про завершення будівництва гірничорудної фабрики в Мужієві (загальна сума інвестицій складе 140 млн. дол.), у травні-червні 2019 року та про спроби рейдерського захоплення цієї фабрики з боку сторонніх осіб, що пов’язані з фірмами Cengart та Gofer. До того ж, директор Avellana Gold американець Браян Севедж висловив припущення, що такій рейдерській атаці "можуть сприяти окремі чиновники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України". 


Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися