Одна з найстаріших газет України припинить існування

Газета "Сегодня" припинить своє існування

В Україні існування в друкованому вигляді припинить газета "Сегодня". Про це повідомили в прес-службі "Медіа Групи Україна".

"Система збуту друкованої преси в Україні практично зруйнована, друк дорожчає, і ця тенденція збережеться. На тлі загального руху в бік цифрових мас-медіа в групі вирішили займатися сайтом і ТБ-новинами", - повідомив директор МГУ Євгенія Бондаренко.

Бондаренко також зазначила, що за останні дев'ять років середньотиждневе охоплення газет знизилося на 52%, в той же час, як інтернет-охоплення зросло на 60%.

Нагадаємо, газета "Сегодня" існує з 1997 року, останній друкований номер вийде 27 вересня поточного року.

Раніше портал "Коментарі" повідомляли, що в Британських газетах почали виходити статті, написані журналістами у співавторстві з роботами