Головна Новини Суспільство події Агроіндустріальний холдинг МХП Косюка за 2019 рік інвестував 62 млн гривень в проекти корпоративної соціальної відповідальності
commentss НОВИНИ Всі новини

Агроіндустріальний холдинг МХП Косюка за 2019 рік інвестував 62 млн гривень в проекти корпоративної соціальної відповідальності

МХП Косюка інвестував 62 млн гривень в проекти корпоративної соціальної відповідальності і виводить депресивні регіони в лідери економічного добробуту

2 вересня 2019, 20:24 comments3412
Поділіться публікацією:
Агроіндустріальний холдинг МХП Косюка за 2019 рік інвестував 62 млн гривень в проекти корпоративної соціальної відповідальності

Агроіндустріальних холдинг МХП, який заснував і очолює відомий український бізнесмен Юрій Косюк, за 6 місяців 2019 року інвестував у фінансування проектів в рамках програм корпоративної соціальної відповідальності і в розвиток територій присутності майже 62 млн грн. Про це повідомили в компанії.

Лідируючі позиції зайняли інвестиції в розвиток дорожньої інфраструктури — 23,5 млн грн, а також підтримка освітньої сфери — 9 млн грн, що включає сприяння у розвитку шкіл, допомога дитячим садкам, а також освітнім установам професійного профілю і вузам.

В першому півріччі 2019 року на розвиток громадських і інфраструктурних об'єктів в локаціях присутні більше 30 своїх підприємств в 14 регіонах України агрохолдинг МХП направив 38,1 млн грн.

У реалізацію ряду найбільших пріоритетних КСВ-проектів та ініціатив в соціально-культурній сфері локацій присутності своїх підприємств холдинг інвестував 21,39 млн грн. В рамках програми "Лелека", орієнтованої на фінансову підтримку молодих батьків, МХП профінансував виділив адресну допомогу при народженні дітей в розмірі 430 тис. Грн.

Діяльність цих підприємств дозволяє істотно підвищувати якість життя людей і покращувати економічну ситуацію територій присутності. Наприклад,Степанецька об'єднана територіальна громада Канівського району, де працюють два підприємства Групи МХП, стала лідером рейтингу економічного благополуччя Черкаської області. Хоча ще недавно район відносився до категорії депресивних і посідав останнє місце в обласному рейтингу економічного благополуччя,

Основні бюджетоутворюючі підприємства на території Степанецького ОТГ — дві компанії агрохолдингу Юрія Косюка МХП — ПрАТ "Миронівська птахофабрика" та ПрАТ "НВФ Урожай", які уклали угоди про партнерство з місцевою громадою ".

Ці два підприємства забезпечують понад 80% податкових надходжень до бюджету ОТГ, а кошти спрямовуються на розвиток інфраструктури всіх без винятку її населених пунктів. 

 "Колись Канівщина була на останньому місці в обласному рейтингу: найнижчий дохід на душу населення, найнижчі зарплати, найвище безробіття — депресивний район. Прийшов МХП, і тепер Канів — другий після Черкас: гідні зарплати, низьке безробіття, і ми бачимо тут перспективи подальшого зростання, — поділився своїми спостереженнями з колективом МХП Юрій Косюк, засновник і голова правління холдингу. 

Також Вікторія Нагірняк, керівник напряму " Корпоративна соціальна відповідальність МХП" розповіла, що одна із найважливіших проявів їхньої корпоративної соціальної відповідальності – це підтримка розвитку сільської медицини та соціальної сфери. Один з найбільш цінних для громад КСВ-проектів МХП — " "Доктор для села" ": холдинг фінансує виїзні огляди лікарів в села, закупівлі необхідного обладнання та медикаментів для амбулаторій".

Зараз холдинг працює над залученням додаткових коштів від міжнародних фінансових донорів, щоб зміцнити фінансову базу громад. Для цього представники МХП проводять переговори з Європейським банком реконструкції та розвитку та іншими можливими грантодателями.

Як раніше повідомляло видання "Коментарі", на Україну чекають "швидкі реформи".





Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://comments.ua
comments

Новини партнерів


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!